Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας κ τοσες μερες εψαχνα να κλεισω κατι πιο prive αλλα δεν εβρισκα κατι αξιοπιστο ειπα να κατεβω μια βολτα στην γνωστη φυλης να περασει κ η ωρα. Εχοντας γυρισει τα μισα μαγαζια λιγο πριν μπω στο Φιλιππιδου 11α ξαφνου σκαει μυτη μηνυματακι για να κλεισω τελικα ραντεβου με μωρακι που περιμενα μερες.. Λεω παω να φυγω θα κανω υπομονη. Η δευτερη σκεψη ηταν "αντε να δουμε ποια ειναι μεσα" κ ετσι μπηκα.
Ημουν μονος στο σαλονι κ ερχεται η Λιζα με αρκετο επιθετικο σαλοναρισμα οπως παντα. Ερχεται στην στηνει τον κωλο της στο πουτσο μου κ αρχισε να τριβεται. Περναει κ το χερι μεσα απο την βερμουδα κ λεω δεν γαμιεται ας δοκιμασουμε. Την εν λογο κυρια την εχω πετυχει κ αλλες φορες αλλα δεν περνουσα μεσα κυριως προσωπου γιατι δεν ειναι κ το πιο γλυκο οπως μου αρεσουν αλλα απο κορμι ειναι αρκετα καλο με 1.5 στηθος κ καλο κωλαρακι.
Πριν μπω με ενημερωνει ο τσατσος πως εχει αλλο ενα δωματιο αλλα οκ σε 10 λεπτα θα ερθει λεω. Αναβω ενα τσιγαρακι, τελειωνει το τσιγαρακι ξεκιναω να ετοιμαζω αλλα ακομα δεν ειχε τελειωσει απο το αλλο δωματιο, καθως ηταν διπλα κ δεν την ακουσα (καθως φωναζε κ τραγουδουσε συνεχεια οξω φωνη)..
Με τα πολλα τελειωνει κ λεω ερχεται. αμ δε... πηγε ο τσατσος επανω να αλλαξει 50αρι (καθως μου ειχε πει κ μενα αν εχω να του αλλαξω) κ η αναμονη μεγαλωνε. Ωστοσο ειχε περασει η Λιζα κ με ενημερωσε να περιμενω ενα λεπτακι ακομα. Με τα πολλα σκαει στο δωματιο μετα απο περιπου 20 λεπτα αλλα το εργο που παιχτηκε τελικα αξιζε την αναμονη..
Ερχεται κ οπως ειμαστε γονατιστοι στο κρεβατι αρχιζει τα φιλια σε ολο το κορμι. Γλυψιματα λαιμους στηθος κ αργα κατεβαινε προς τα κατω, να υγραινει το εργαλειο κ με πολυ περιποιηση στα αρχιδια που τα εβαλε ολα μεσα στο στομα. Ξαπλωσα για μεγαλυτερη ανεση κ συνεχιστηκε το χαμουρεμα για λιγο κ ξανα πιπα οπου εκει καταλαβα οτι το εχει κ παρα πολυ... Συνεχομενα deepthroat να το εξαφανιζει κ να τον εμφανιζει συνεχεια. Εγω επαιζα με το μουνακι της κ της λεω δεν περνα σκουφο γιατι θα στα σκασω μεσα στο στομα κ απανταει "ελα να τα ριξεις στην μουναρα μου"
Πρωτη σταση απο πανω με βαθεια καθισματα κ να θελει ο πουτσος να σκασει. Την πιανω σηκωνομαστε λιγο σε καθιστο κ να συνεχιζεται για λιγο το εργο με αγκαλιες κ φιλια οπου τελικα κατεθεσα μεσα της. Η κυρια δηλωνει ελληνιδα απο τα Σπατα αλλα οντως το προσωπο φερνει σε αλβανικο οχι οτι με νοιαζει, αλλα στο τελος καταλαβα οτι αξιζει τελικα η κοπελα αν κ τοσες φορες που την ειχα δει την εκλανα καθως κατι με χαλουσε. Πιθανοτατα θα ξανα τιμηθει στο μελλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
360
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx, pattayakias και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού