Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Ξενοδοχεία 66518
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν και μακρυά απο την περιοχή μου το επισκέφτηκα για ενα και μονο λόγο ,το οικονομικό.Λόγο τριάδας ήταν απο τα πιο οικονομικά ξενοδοχεία οπότε έγινε και η επίσκεψη,Παρασκευή χωρίς κράτηση αναμονή 5 λεπτά και το δωμάτιο οκ.Για τα λεφτά του λοιπόν το δωμάτιο ήταν μια χαρά και σε χώρο και σε διακόσμηση και σε κλίμα αφού το air-condition σκότωνε.Απο καθαριότητα πάρα πολύ καλό ακόμα και η κοινόχρηστη τουαλέτα το οποίο είναι μεγάλο μείον ιδίως όταν πας και με τρίτο άτομο.Το πάρκιν μου φάνηκε αρκετά μακρυά και δε το κοίταξα καν,βρήκα να παρκάρω ευτυχώς στην γωνία απο το hotel.Η ηχομόνωση δεν είναι και τέλεια αλλά ένα αχνό βογκητό απο το διπλανό δωμάτιο δεν μας χάλαγε.Κάτι που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι είναι απο τα λίγα ξενοδοχεία με 2 τηλεοράσεις μεγάλες που μπορούσες να βλέπεις ταινίες και στις 2 με διαφορετικά θέματα.Από θέμα διακριτικότητας άριστα τα παιδιά,απο τα πιο ευδιάθετα,χαμογελαστά και εξυπηρετικά άτομα που έχω βρει.Για τα 30€ τα τρια άτομα για 3 ώρες μια χαρά ήταν,όσοι την παλευουν με τις κοινόχρηστες τουαλέτες ας πανε,κατα τ'άλλα είναι σουπερ,μας έδωσαν και καρτούλα προσφοράς για σουίτα στα 20€,next time...........
T4
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού