Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τσαρκάροντας πετυχαίνω στον εν λόγω οίκο το νέο πουλέν από Ρουμανία με όνομα Χριστίνα. Έτσι τη βάφτισε φαίνεται η υπηρεσία. Η κοπέλα μιλάει πολύ λίγα ελληνικά, καθώς σε ερώτησή μου στα αγγλικά δήλωσε ότι έχει δέκα μέρες στο Ελλαδιστάν και είναι μόλις δεκαοχτώ χρονών. Εμφανισιακά πολύ όμορφο, μινιόν πιπίνι (είναι κοντούλα). Ωραίο προσωπάκι με μακρύ μαύρο μαλλί, ωραίο σφιχτό κορμί με μικρό αλλά ζουμερό κωλαράκι και ατού τα καταπληκτικά βυζάκια της που κοιτάζουν το θεό. Έρωτας Σαλονάρει άλλωστε γυμνόστηθη. Σε προδιαθέτει θετικά πάντως καθώς είναι γλυκιά και χαμογελαστή. Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα και μεγάλες προσδοκίες, αλλά μου άρεσε πολύ εμφανισιακά.

Στα του αγώνα. Για προκαταρκτικά αυτή από πάνω με τρίψιμο πάνω στον μικρό μου φίλο. Τρόμαξα σε μια φάση γιατί νόμισα ότι πήγε να τον πάρει ακάποτα αλλά ευτυχώς με καθησύχασε. Γλωσσόφιλα δεν δίνει αλλά με κάτσιασε στα μάγουλα και μου λεγε συνέχεια you're very beautiful, μου χαμογελούσε συνεχώς, κλπ. Πίπα αρκετά καλή. Σεξ σε τρεις στάσεις. πάω να σηκωθώ μου λέει κατς κατ i want to fuck you. Ανεβαίνει από πάνω αρχίζει με αργό ρυθμό και μετά από λίγο άρχισε να κοπανιέται. Πολύ καλή στην ιππασία. Αλλαγή στα τέσσερα όπου εδώ της κόπηκαν τα χαμόγελα. Παρόλο που βάζει κρέμα είναι ΠΟΛΥ στενή. Φύσαγε και ξεφύσαγε και μετά από λίγο μου ζήτησε να αλλάξουμε παρόλο που η αίσθηση ήταν κορυφαία. Δεν βαριέσαι λέω ας δοκιμάσουμε και κανονικά. Τα πόδια στους ώμους και είσοδος μετά μορφασμών. Μου λέει τον έχεις χοντρό και ψιλοπονάω. Που να πέσεις και σε κανά υδραυλικό σωλήνα είπα να της πω σε βλέπω να κλαις με μαύρο δάκρυ. Κατέθεσα μετά από κανά 5λεπτο σε μέτριους ρυθμούς καθώς το μωράκι πόναγε και δεν ήθελα να το ταλαιπωρήσω. Η τριβή ήταν τόση που τσέκαρε και το σκούφο στο τέλος για πιθανό ατύχημα με αναστεναγμό ανακούφισης. Έπαθε πλάκα και με την ποσότητα της εξέλθουσας υγρής πρωτεινης αστειευόμενη ότι φτάνει για είκοσι παιδιά Γλώσσα. Δεν βιάστηκε να φύγει μ'άρχισε πάλι στα you're very beautiful και στο χούφτωμα. Μετά από διακριτικό χτύπημα της πόρτας και ένα φιλί στο στόμα την έκανε.

Συμπερασματικά, πολύ όμορφο κορίτσι για τα γούστα μου. Είναι αρκετά άπειρη αλλά πιστεύω ότι με τον καιρό θα βελτιωθεί. Η αίσθηση στο σεξ είναι εξαιρετική καθώς το νινί της είναι πολύ στενό, αλλά ταυτόχρονα ψιλοστεναχωριέσαι που τη βλέπεις να μορφάζει και λες μήπως να σταματήσω να την πάρω καμιά αγκαλιά. Γλώσσα. Στην επικοινωνία υπάρχει ένα θεματάκι αλλά με τον καιρό θα στρώσει. Να σημειώσω ότι δούλευε από το πρωί και ήταν κουρασμένη. Εγώ πάντως πέρασα αρκετά καλά και ενδέχεται να την ξαναεπισκεφτώ. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, Εκλεκτικός και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού