Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92427
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα να ξανακανονισω μαζι της γιατι μου ειχε αφησει πολυ καλες εντυπωσεις την τελευτεα φορα.Ομως αυτη τη φορα τα μειον ηταν παρα πολλα. 1ον εχει βαψει μαλι σε καστανο και δεν της παει ΚΑΘΟΛΟΥ. Με ξενερωσε τερμα αλλα αυτο ειναι προσωπικη μου αποψη. 2ον αργησε μιση ωρα και οσο γλυκια και αν ειναι δεν μπορω να το παραβλεψω. 3ον γαμηθηκε να μιλαει στο κινητο και στο βιμπερ με μια φιλη που ειχε προβλημα με το σκυλο...Χμμμ; 4ον καπνιζε το κωλο της σε σημειο που μυριζε εντονα..ισως το οτι ειμαι παλιος την κανει να νομιζει οτι ειμαι και δεδομενος. Μεγα λαθος. Τα θετικα γνωστα. Εκατσε παραπανω.πολυ καλη διαθεση στο σεξ.3 γυροι γεματοι. Δεκτικη σε κωλονοσκοπηση αλλα πλεον με ξενερωσε και δδυσκολα θα την ξαναδω. Δοξα το θεο γεματος ειναι ο τοπος με γραφεια και ανεξαρτητες call girls. Παμε για αλλα!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.852
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kostas8000

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2016
Πήρες 1:30 ωρα με πρωκτικο στα 80 και σε χάλασε το κάστανο μαλλί Κεφάλι σε τοίχο! Αφού ειςαι "παλιός" γιατι δεν της είπες να κλειςει το τηλεφωνοΧμμμ;
Οταν βρεις "τα αλλα" πες και σε μας Ναι!
03 Αυγούστου, 2016
Τυπε οσες φορες εχω βρεθει μαζι της, καμια δεν προσφερε πρωκτικο στο προγραμμα. Πως κ τετοια αλλαγη?
03 Αυγούστου, 2016
Ρε φιλε μας δουλευεις τωρα...? Χμμμ; Πληρωσες 80 ευρω για 1,5 ωρα, γαμησες 3 φορες ( μονο απο τα ματια δεν την γαμησες την κοπελα ), σου εδωσε κωλο, τελειωσες στο στομα της, και γραφεις ισως οτι θα την ξανασυναντουσες επειδη εβαψε το μαλι καστανο? και καπνιζε? Μαλακία Δηλαδη
Z
z4
04 Αυγούστου, 2016
οταν η μιαμιση ωρα γινεται 45 γιατι αλλα 45 μιλαει τηλεφωνο και οταν 1 ος γυρος ηταν ατυχημα(γκολ στο 2ο λεπτο) και με το γεγονος οτι ειχε πολυ ωρα μεχρι να φυγει ο 3ος γυρος δεν ειναι και κατι φοβερο.και ισως να φταιω εγω και να της ριχνω ευθεινες ενω γενικως εχω κανονα να μην συνανταω ιδια κοπελα πανω απο 3 φορες. οσο για το τηλεφωνο και να της πω να το κλεισει λες να μην το εκανα? γι αυτο το γραφω γιατι με εγραψε στα @@ της.
04 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρωκτικο έκανες που έγραψες η απλά πρόκειται γα δάκτυλασμα Χμμμ; Γιατι αν πήρες σε αυτα τα λεφτα και κάθισε μιάμιση ωρα, τότε συγχωρείται το τηλεφωνο. Μπορει ο σκύλος να ειχε πρόβλημα Ναι! Να της δωςεις αλλη μια ευκαιρία. Μετά τη μανούρα γινεται το καλυτερο γαμήσι.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5