Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεγάλο χαμόγελοΘυμός....
Αφου ειχα ξυπνησει 5 χαράματα αλλα βαριόμουνα να παω φυλης κατάφερα κ το πάλεψα ελα ομως που το μυαλο κινεί τα πάντα αποτέλεσμα νωρις το απόγευμα να παω.
Ειχα στόχο την ντιαννα δεν την ειχα πετύχει ποτε γιατι συνηθως παω με τις 11 το βράδυ.
Αφου πέρασα στο 65β οπου ηταν η Σονια πολυ καλή αλλά σκεφτηκα να παω κ το αλλο.
Μολις ειδα την ντιαννα δεν τρελάθηκα αρχικά εδωσα το 20αρι αμεσως.
Στο δωματιο ομως οταν την ειδα τα ειδα ολα...πολυ ομορφη ωραιο σωμα αν ειχε αληθινά βυζιά θα ταν σουπερ.
Σαν να γαμας γυμνάστρια του πρωινου καφε τοτε.
Στα του αγωνα...αρχικα ξεπέτα απ ευθειας μαλακια κ ψευτοφιλια στο λαιμο..
Δεν με ένοιαζε γιατι χαζευα την κορμαρα της...χωρις να εχω καυλωσει τελιωτικα αρχίσαμε κλασσικη στάση οπου ειχα σχετικά καλη αίσθηση οχι ομως κατι σουπερ..
Στα 4 μετα φοβερη κωλαρα.
Κλασικα η τσατσα...ολα οκ? Κ δεν ειχε κλείσει καν 10λεπτο..
Λίγο απο πανω τελικα μου προτείνε μαλακια της λεω δεν χυνω ετσι..
Μεσα στην καυλα μου δινω αλλα 20..της λεω δωστα για 2 γυρο..
Στάσεις πολλες reserve cow..sta 4..
Διαγωνια..πλαι..κτλ..
Αλλα δεν...η μονιμη στυση του 80 συν %..
Πχ αρχικα αν μου κανε ισπανικο χωρις σκουφο θα χα μπει μεσα της 100%.. αλλα δεν κανει...η δεν το προτεινα..
Το παλεψε πολυ να χυσω κ μου πε 1 φορα της συμβαίνει. ..τωρα σληθεια ψέματα δεν με νοιαζει..
Το ΘΕΤΙΚΟ Ευχαριστηθηκα γαμισι με ενα φοβερο κορμι...
Αν θα ξαναπηγαινα σιγουρα λόγο εμφανισης..
Αλλα καπου το χανει δεν σε κοιταει δεν προσπαθει πολύ σε μενα ηταν οκ αλλα πληρωσα χ2.
Δεν την λες κομοδινο αν κ στα 4 λιγο έκλεβε να αποφύγει τις βαθιες ψωλιες..
Που σε αλλες στασεις δεν μπορεσε.
Η κοπελα μου αρεσε παρα πολυ κ για οποιον την γαμει με μονο 20ευρω ειναι ΜΠΟΝΟΥΣ.
Συνοπτικά δεν εφυγα κ πολυ χαρούμενος αλλα οχι κ σπασμένος..
Σε αλλο μπουρδελο η τσατσα ειδικα μετα το 2 εικοσαρικο δεν θα ενοχλούσε καθολου..
Στο σκαρτο 20λεπτο.
Προσπαθώ παντα να ειμαι αντικειμενικος στις κριτικές δεν εχω θαψει χωρις λογο ποτε..κ σπανια στραβωνω οπως αλλοι ειμαι ανεκτικός αλλα η τσατσα δεν παλευεται εκει.
Πχ στο φιλιπιδου ειναι παντα ευγενική χωρις να ενοχλει δεν λεμε να ξατσεις 30 λεπτά με 20ευρω..
Οποτε ο νομος του πικερ δεν εφαρμόστηκε ουτε με 2 πιστολια χυσιμο στο 10λεπτο χ 2
Κ ειχα να γαμησω 14 μερες..
Περίεργο χυνω την λαουρα που ταν πιο παθητική στο 7λεπτο κ δεν χυνω την μουναρα στο 20λεπτο αν εκατσα κ 20 γεματα χωρις ρολόι ημουν.
Αλλος τιτλος θα ταν" ντιαννα εισαι καυλα κ μπορείς καλυτερα"
Ισως κ σωστα να νομιζει οτι ανηκει στην κατηγορία στουντιο..αλλα αυτος δεν ειναι λόγος στο να χε λιγο συμμετοχή ακομη ενα κλικ φτανει γιατι ειναι μουνακι τρελο.
Θα την ξανατιμησω κ ελπιζω σε καλυτερη απόδοση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
1.660
Πόντοι:
2.557
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Arxontas tou skotous, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, DmtrsxXx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2016
εδωσες 40 ευρω σε καποια λογω εμφανισης και δ εν περασες τοσο καλα αν τα εδινες τα 40 ευρω καπου αλλου σε καποιο αλλο σπιτι θα περναγες καλυτερα η ντιαννα ειναι ομορφη αλλα δεν γαμιεται και τοσο καλα υπαρχουν πιο ασχημες κοπελες που δουλευεουνε καλυτερα απο εκεινη αν δεις και την τριτη φορα οτι δεν περασεις καλα μην ξαναπας φιλε ξανα
01 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ξερω φιλε μου εκανε εντύπωση το ένστικτο μου ενω ειναι μουναρος τουρμπο ισως να ταν σε ασχημη μέρα.
Το 40αρι ηρθε απο κινο οποτε δεν ετσουξε...
Αλλες φορες σε μουφα φαση εχω παει καπακι αλεξια κ με εχει τελειωσει..οπως κ ευα..
Αλλά βαριομουν το μπες βγες παλι μεσα στην ζεστη.
Έπρεπε το 2 να το ριχνα αλλού αλλα κόλλησα λογο σώματος. .
Θα την ξανατιμησω 1 φορα ακομη σίγουρα.
01 Αυγούστου, 2016
Θα συμφωνήσω με την κριτική.Το σέρβις ειναι απλό αλλά η κοπέλα εχει αρκετή συμμετοχη στο σεξ χωρις να σε απογειώνει βεβαια.Οι αναλογιες ειναι μοντελου σε μικρες διαστασεις και εχει αψογη επιδερμιδα.Συμμετοχη+εμφανιση+μικρή ηλικια βγάζουν συνολικα μια καλή καυλα που δεν πετας τα λεφτα σου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3