Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο το καθιερωμενο ξενυχτι ειπα να περασω μια βολτα απο το συγκεκριμενο καταστημα μπας και πετυχω την Ελενιτσα την Ουκρανη με την θεσπεσια κωλαρα και τα καυτα γλωσσοφιλα.ερημιες στο δρομο καθοτι δευτερα βραδυ κιολας.φτανω και μπουκαρω.βγαινει μια φατσουλα πισω απο την κουρτινα και μου λεει ερχομαι(η Σαντρα οχι η τσατσα).πολυ καλη φατσα.Λεω ποτε ομορφυνε ετσι η ελενιτσα χεχε.βγαινει η τσατσα μου λεει μια καινουρια εχω την Σαντρα.Αμεσως βγαινει και το μωρο.Πολυ ομορφο κοριτσι!!(χαμογελασε αλλα οταν γυρισε για να ξαναπαει πισω απο το παραβαν ετυχε να την δω επειδη εμπαινα και εγω στο δωματιο ειχε μουτρα που τα λυπηθηκα.γαμησετα.μπαιλντισμενη!.) Βασικα ειναι απο τις φατσες που γουσταρω πολυ εγω.Μελαχροινη ισιο μαλλι ομορφα ματια και κορμι πολυ σουπερ.γυρναει κιολας το μωρο και ειχε μια κωλαρα κολαση!!Champions league κωλος! μπαινω παιρνω ακαποτο και 69.σκαω τα 50 και μπαινω στο δωματιο.πολυ δυνατο το δωματιο που μπηκα.μεγαλο με το τζακουζι του,καθαρο,υπερδιπλο κρεβατι,καθρεφταρα απεναντι κτλ.περιποιημενο.Ερχεται το μωρο μετα απο λιγο.Καυλα τρελη!!Πολυ γουσταρω τετοιες γκομενες.Βγαζει τα παπουτσια και την ψαχνω...χαχαχ ειναι αρκετα κοντη χωρις τα παπουτσια.αρχιζουμε τα γνωστα πως σε λενε πως με λενε απο που εισαι ηλικιες κτλ.τσιτσιδωνεται.πεταω και εγω το μποξερακι και ξαπλωνω.oh my God it's big λεει και πηρε μια εκφραση εκπληξης.Μαγκες η' ειμαστε ολοι ψωλαραδες εδω μεσα η' μας εχει παρει γραμμη και μας δουλευει το ρουμανακι ψιλο γαζι χαχχα.εγω αρχισα να γελαω γιατι μου ερχονταν στο μυαλο οι ανακοντες και οι οχιες.τελοσπαντων αρχισε το χαιδεμα εγω το χουφτωμα στην κωλαρα της κτλ.Με λιγη προσπαθεια μπορουσαμε να συνεννοηθουμε στα ελληνικα..!!! αν και μολις 2 μηνες στο ελλαντα οπως ειπε παντως μιλουσε καλα.(αυτο μου κανε εντυπωση γιατι ειχα ακουσει οτι δεν ξερει γρι!!)πετουσαμε και τα αγγλικα μας εννοειται.λοιπον αρχιζει την πιπα το μωρο χαιδεμα στα αρχιδια(δεν εγλυψε αρχιδια).Πιπα οχι κατι ιδιαιτερο ουτε ασχημη. καβαλαει και αναποδα για 69.Μπροστα στην μαπα μου παρκαρε υπεροχα μια κωλαρα απο τις λιγες..delicious!! πεντακαθαρη παντου και καλοσχηματισμενη!! και ενω εχουμε παρει την τελεια σταση και ριχνω το πρωτο σπατουλαρισμα αυτη και καλα σαν να ανατριχιασε electric shock,γελασαμε και αμεσως μετα εβγαλε τα ποδια της προς τα εξω κλειδωνοντας τα χερια μου μεσα και παρκαρε το μουνοκωλι της λιγακι ψηλοτερα.οποτε δεν μπορουσα να την ελεγξω οπως θα ηθελα μιας και τα χερια μου ηταν κλειδωμενα..και το μουνακι λιφακι ψηλοτερα. απο γευση το μουνι δυνατο!! πεντακαθαρο και ομορφα σχηματισμενο.αυτη πιπωνε και κοιτουσε ολο στον καθρεφτη η σταματουσε καμια φορα και εσκυβε το κεφαλι της να βλεπει την μουνογλυφαδα.σταματαμε με τα πολλα και καβαλαει αναποδα οπως ηταν με την πλατη σε μενα και την φατσα της στον καθρεφτη.με το που εκατσε σιγα σιγα πανω στην πετρα εβγαλε εναν αναστεναγμο σαν να βουτηξε σε παγωμενο νερο.το πηγαινε καλα το γραμμα και σε καποια φαση αρχισε να κοπανιεται πανω σαν να ειχε καβαλησει δαιμονισμενο αλογο.καθ'ολη την διαρκεια μια κοιτουσε τον καθρεφτη, αλλη φορα γυρνουσε να με βλεπει (ματαρες εχει).Βογγητα και κακο που πιστευω οτι ειναι fake. το παρακανε σε καποια φαση.η φατσα της εδειχνει καποιες φορες βεβαια οτι περνουσε δυσκολα αλλα πιστευω οτι και αυτο ειναι μερος του ρολου.σταματησε λοιπον σε καποια φαση και σηκωσε την λεκανη της ετσι οπως ηταν στα γονατα αναποδα σε μενα.εγω χορτασα χουφτωμα αλλα οταν περασε το δαχτυλο απο το γκροβερ της,μου ειπε μη μωρο εκει,κωλος ποναει.. λεω μη φοβασαι ξωφαλτσα περασε(ουτως η αλλως δεν θα εχωνα δαχτυλο μεσα).ετσι οπως ειναι λοιπον ηρθε προς τα πισω και εβαλε την μουναρα της για λιγο στην μαπα μου.πως το λενε αυτο? face sitting? μου διαφευγει.ε απο αυτο τελοσπαντων.και την κουνουσε παιχνιδιαρικα ενω πηγαιναν τα fake αχ και βαχ συννεφο.ολο αυτο για πολυ λιγο βεβαια.αλλαγη και στρωσιμο αυτη απο κατω με τις ποδαρες ορθανοιχτες και τεντωμενες ψηλα.!!! επεσε δυνατο σφυροκοπημα..αυτη προσπαθουσε να σηκωσει το κεφαλι να βλεπει στον καθρεφτη παλι αλλα δεν το πολυ καταφερνε.εκλεινε ματια οτι ζοριζεται κτλ.τα αχ και βαχ συννεφο εννοειται.φιλουσε λαιμο αυτη φιλουσα και εγω τον δικο της εναλλαξ..με αγκαλιασε και με εριξε πανω της οποτε σε αυτη την σταση εγινε λιγο κομπρεσερ η φαση.σηκωσα το κεφαλι και κοιταζομασταν μετα σε αποσταση αναπνοης.κανω να φιλησω τις πορνοχειλαρες της αλλα τραβηχτηκε.αλλαγη και στα τεσσερα..παντα αυτη να στηνεται με φατσα στον καθρεφτη.πηρε ωραια σταση.. αρχισα εγω το κοπανημα δωστου αυτη βογγητα και προστυχες ματιες μια μεσα σπο τον καθρεφτη μια γυρνουσε και με εβλεπε.ε σε λιγακι αδειασα το φορτιο το οποιο ηταν και αρκετο και μου κοπηκε η ανασα.εβγαλε καποτα,τον σκουπισε μιλησαμε λιγο και τον πουλο.Εν ολιγοις πιπα οχι κατι το ιδιαιτερο,στο κυριως πιατο δυνατη!! πιστευω το παρακανει με τις κραυγες.γλωσσοφιλα γιοκ! κολπακι στο 69 να μην μπορω να φτανω το μουνι της και να το γλειφω οπως θελω.φιλια στο στηθος μου λαιμο..αντιστοιχα και εγω ΝΑΙ.δαχτυλιασμα βαλβιδας ΟΧΙ.πολυ ομορφη φατσα για τα δικα μου γουστα.τελειο δερμα..πεντακαθαρο μουνοκωλι, κωλαρα και βυζια καλοσχηματισμενα.Επισης διεκρινα οτι ηδη στους 2 μηνες τα εχει φαει τα σκατα της και σιχτιριζει μαλλον την δουλεια της.μπορει να χαμογελουσε στην αρχη(δασκαλεμενη) αλλα οταν γυρνουσε το κεφαλι της αλλου αλλαζε και το βλεμμα της του στυλ τι σκατα κανω τωρα με τον καθε μαλακα.γενικα μπορει να καταλαβει καποιος οτι εφαγε σκατα και συνεχιζει να τρωει..δεν την βλεπω να αντεχει πολυ.. (για αυτο γαμιεται ο ψυχισμος τους μετα απο λιγο καιρο και ρομποτοποιουνται οι περισσοτερες 'η καποιες πιο ευαισθητουλες εμφανιζουν καταθλιψεις και νευρωσεις.τεσπα αυτα.Χρωσταω κανα δυο κριτικες για τζαστιν,μια ηια τζουλια στην ερημιτη και ενα μελωμενο μουνακι ξανθο απο ουκρανια στην ερημιτη επισης..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.396
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flyingdutchman, kassler, mpouxos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού