Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Call-Girls 22309
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινή συνάντηση με το κορίτσι.
Ήρθε σε γνωστό ξενοδοχείο στο μεταξουργείο.
Κόκκινο φορεματάκι , ψηλά παπούτσια και ένα χαμόγελο τεράστιο .
Πολύ πιο όμορφη και γλυκιά φάτσα από τις φωτό , που τη δείχνουν σκυλί ατάιγο .
Είναι από τις κοπέλες που η φυσική ομορφιά τους χαλάει με το πολύ μακιγιάζ , γι αυτό και βαθμολόγησα έτσι τις φωτογραφίες τις που τη δείχνουν σαφώς χειρότερη στο πρόσωπο .
Πιο ξανθιά από τις φωτογραφίες με μάτια και χείλια υπέροχα .
Αφού ήρθε και το κρασί , ντουσάκι αμφότεροι και εμφάνιση με το κόκκινο σετ εσώρουχα που έχει σε μία φωτό .
Γυμνασμένο κορμί , μικρό βυζί αλλά καλοσχηματισμένο , κώλος πιο τουρλωτός και μεγάλος από το στενό ρώσικο καλούπι .
Όλος ο κώλος καλυμμένος από τατουάζ τον παγκόσμιο χάρτη .Αν και δεν τρελένομαι για τατουάζ αυτό έχει γούστο όταν την έχεις στα 4
να γαμάς και να κάνεις και γεωγραφία .
Χόρεψε και έκανε κι ένα στρηπτίζ πάνω στο κρεβάτι .Το έχει άνετα και μάλλον όλο και σε κάποιο στριπτιζάδικο θα έχει κολλήσει ένσημα .
Η "συμπλοκή" ξεκίνησε με αυτή να ρίχνει κρασί στο στήθος της και να μου το βάζει στα μούτρα να το γλείψω .
Της το ανταπέδωσα με κρασί από το στήθος μέχρι το καυλί μου και αυτή χωρίς δισταγμό και πάντα με χαμόγελο , όρμηξε σαν αρπακτικό .
Ξέρει να φιλάει και να χρησιμοποιεί γλώσσα όταν πρέπει ( όχι σαν την Vlada που δεν έπαιρνα ανάσα από τη γλωσσάρα της )
Πίπα με πολύ κοίταγμα που γουστάρω , όχι η πιο βαθειά που μου έχουν κάνει, αλλά η κοπέλα έχει τρόπο να σε καυλώνει .
Ρούφηγμα αρχιδιών καλό και για τους μερακλήδες έχει το μενού μασάζ κωλοτρυπίδας . Δεν είμαι φαν το κατάλαβε και δεν το συνέχισε.
Τελείωσα και τις 2 φορές με πίπα και τη δεύτερη με πολύ προσπάθεια από μέρους της .
Αλλαγή πολλές στάσεις και τιμήθηκε ιδιαίτερα στα 4 σε όλα τα δυνατά σημεία του δωματίου.

Πρόκειται λοιπόν για ένα πολύ όμορφο κορίτσι , ευχάριστη και γελαστή , με μέτρια Αγγλικά ,αλλά σε κερδίζει με τη συμπεριφορά της .
Η διάθεση μου και ένας πόνος στο γόνατο δε μου επέτρεψαν να δοκιμάσω πιο PSE σεξ αλλά όταν ανέβαζα στροφές έδειχνε να το γουστάρει .
Είναι από τις σπάνιες φορές που σκέφτηκα να ζητήσω επέκταση χρονική της συνάντησης αλλά το γόνατο δεν επέτρεψε.


ΥΓ Η προηγούμενη έγλειφε κώλο , αυτή πήγε για δάχτυλο , έχει πέσει καμιά οδηγία από το γραφείο ότι εδώ στην Ελλάδα τη γρασάρουμε τη μπουκαπόρτα ,
ή τυχαίο ήταν ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Herculas
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
959
Πόντοι:
5.140
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, napoleonV1, Anderssen_ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2016
Φίλε εχω ερώτηση.. είπες χορεψε εκανε στριπτιζ κτλ...πως είναι απο ανοιγματα?? έκανε κανα σπαγγατο???
ρωταω γιατι ειμαι σπαγγατοκαυλος και ειναι λογος για να την δοκιμάσω...
Ευχαριστώ προκαταβολικά για την απάντηση
29 Ιουλίου, 2016
Δεν το χα δει το μήνυμα .
Σπαγγάτο δεν έκανε αλλά μου βάζεις ιδέες για την επόμενη φορά .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2