Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304716
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στην 1η πρωινή βάρδια όπου εργαζόταν η Αντζελίνα και η Βανέσα. Επέλεξα την ομολογουμένως πολύ όμορφη Αντζελίνα η οποία είναι από τη Ρουμανία. Η επιλογή όμως τελικά, ήταν 50 ευρώ πεταμένα και κάμποσος εκνευρισμός. Η κοπέλα δεν μιλάει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά. Και δεν φτάνει αυτό, αλλά ούτε και νοήματα καταλαβαίνει. Με λίγα λόγια "επιστήμονας"... Αφού προσπάθησα στην αρχή να της μιλήσω και είδα ότι δεν υπάρχει περιθώριο συνεννόησης, της ζητάω (με νοήματα) να μου βάλει προφυλακτικό για πίπα. Μου απαντάει "Νο, only condom" (αυτό ήξερε να το πει). Της απαντώ πάλι με νοήματα, ότι και εγώ αυτό θέλω και συνεχίζει "No, only condom". Μετά από 2-3 φορές βγάζουμε άκρη, αλλά ο εκνευρισμός μου ήταν τόσος και η διάθεσή της τέτοια που από εκεί και έπειτα τα πράγματα ήταν πολύ τυπικά και συνοπτικά.
Το συμπέρασμα: Απαράδεκτες υπηρεσίες και μάλιστα για 50 ευρώ.
Φεύγοντας και αναφέροντας τα παραπάνω στην τσατσά, μου απαντάει "Ναι, αλλά η κοπέλα δεν κάνει ελεύθερο στοματικό". Με λίγα λόγια, βγάλε άκρη...
Συμβουλή: Αν σας έχει γυαλίσει η δεσποινίδα, καλύτερα δώστε τα λεφτά σας για κάτι τέτοιο: tinyurl.com/plsxdoll ...την ίδια συνεννόηση θα κάνετε ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mauros gatos(1), Γιώργος Ξύδης, sisax87

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2016
Καλά σου είπε φίλε, καλύτερα με προφυλακτικό να είσαι σίγουρος. ΓλώσσαΓλώσσα Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1