Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήταν το πέμπτο γαμήσι της ημέρας από τα έξι συνολικά που έριξα στο Μεταξουργείο! Είχα αντοχές και για άλλα τέσσερα! Ναι είμαι ένας αχόρταγος πόρνος που και 3.000 ευρώ να έπαιρνα τον μήνα, δεν θα έσβηναν την καύλα μου! Θέλω ένα μηχάνημα που να κόβει λεφτά, για να μπορώ να πηδάω όλο το 24ωρο Κουλ
Με την Ειρήνη είναι η δεύτερη φορά που περνάω. Είναι μια μελαχρινή μιλφ, έχει ωραία σαρκώδη χείλη που χαίρεσαι να τα γλωσσοφιλιάζεις και να σου κάνουν ακάποτο τσιμπούκη! Έχει τεράστια κολάρα, μεγάλα βυζιά, μελαχρινή με πολύ κοντό μαλλί και παχάκια σε όλο το σώμα! Περίμενα ελάχιστα στο δωμάτιο..
Μόλις μπήκε, έβγαλε το τιγρέ στριγκάκι της και εγώ ξάπλωσα για να ξεκινήσει το σόου. Ξεκινήσαμε με παθιασμένα γλωσσόφιλα, μετά μου έγλυψε τις ρόγες και στην συνέχεια πιπίλισα τα βυζιά της. Σκούπισε τον πούτσο μου με μαντιλάκι και στην αρχή έκανε ωραίο αρχιδογλύψιμο πριν ξεκινήσει την ακάποτη πίπα. Η πίπα της είναι από τις καλύτερες στην περιοχή, πιπώνει βαθιά, δεν πονάει τον πούτσο και φαίνεται να το γουστάρεις πολύ! Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση από πάνω μου. Καλό κούνημα και παρόλο τα κιλάκια της, το μουνί της ήταν αρκετά στενό! Ανταλλάζαμε γλωσσόφιλα, έγλυφα τα βυζιά της και κουνούσα πάνω κάτω με τα χέρια μου την κολάρα της! Επόμενη στάση εγώ από πάνω, όπου συνεχίστηκαν πιο έντονα τα γλωσσόφιλα, αλλά δεν μείναμε για πολύ. Ύστερα στήθηκε πολύ καλά στα τέσσερα και εγώ έσπρωχνα δυνατά με θέα την κολάρα της και αυτή έβγαζε κραυγούλες! Την γάμαγα δίνοντας της δυνατές σφαλιάρες στην κολάρα της και αυτή δεν παραπονέθηκε! Η ώρα είχε περάσει και άκουσα το χτύπημα της τσατσάς στην πόρτα και εγώ δεν μπορούσα να τελειώσω. Έβγαλα λοιπόν την καπότα και την έβαλα να μου παίρνει πίπα, αλλά τίποτα. Ύστερα τράβηξα γρήγορη μαλακία και αυτή έγλυφε τα αρχίδια μου! Μόλις ένιωσα ότι τελειώνω πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και έχυσα μέσα!
Για όσους δεν κοιτάνε εμφάνιση με την Ειρήνη θα περάσουν καλά Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, tralalajos, dmtrsxxx και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού