Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Μελανυ την ειχα ξαναδει κανα 2 φορες και μου αρεσε εμφανισιακα( θυμιζει γκομενακι κορδελιου)!Κουλ
Στο σαλοναρισμα η τσατσα μου ειπε θα γραψει ιστορια η Μελανυ!(Χμμμ;)
- Τι θα κανει λεει?..την ειπα κι εφαγα τον παππα!Κεφάλι σε τοίχο!
Δινω το 30 αρι για δοκιμασμα! Αν και μου ειπε παρε το 50 αρι που τελειωνεις οπου θες!Μαλακία...Γαμήσου
Εισερχεται το μωρο με διαθεση βαριεστημαρας. Ξεντυνεται κατευθειαν και φανηκαν τα λαχταριστα βυζακια της μεγεθους 2 γεματα ( πολυ ωραια βυζακια με την καταλληλη ρωγα,)Γλώσσα
Ειναι 21 χρ. Απο ρουμανια..Με ωραιο σωματακι με λιγες καμπυλες που ειναι ομορφα κατανεμημενες στο σωμα της,κωλαρακι καλο ,piercing στον αφαλο και λιγα μικρα ταττου στο σωματακι της μπροστα!Ημουν ορεξατος και ελεγα απο μεσα μου δεν μπορει θα αναστηθει το μωρο ,με το γλειψιμο στα βυζακια του αλλα δεν.Λύπη
Την λεω εισαι ωραια,αλλα γινε πιο hot(Ναι!)
- Ειμαι χαλαρη στην δουλεια(Μαλακία)
Πιπα ψιλομετρια με ελαφρια μπουκωματακια κι αυτο!
Την στηνω μετα απο λιγο ιεραποστολικα που εφαγε τρελο σφυροκοπημα το μωρο ...λιγα φιλακια στον λαιμο για να νιωσει,αλλα τιποτα! Μονο λιγο κατι παθιαρικες φωνουλες που και που ,γιατι ημουν βιαιος σε καποια στιγμη του εντονου αποκορυφωματος!Κατσικογάμης Στο τελος με ευχαριστησε κιολας. Γι αυτο(Καπέλο,)

Εφαγα τον προλογο της τσατσας! Αν και το ενστικτο των χιλιομετρων μου ..μου ελεγε δεν!Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Μέλανυ
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, νώντας, tzutzukos 36 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2016
Πατησα κατα λαθος λάικ στην κριτικη. Απλα ηθελα να δω σε ποιους αρεσε και πατησα λαθος
Ν
νώντας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1