Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την Νελυ εχουμε ξανασυνατηθει στο παρελθον! Γενικα λογω δουλειας απουσιαζω εκτος Ελλαδος καιρο αλλα οποτε γυριζω στην πατριδα την τιμαω Κατσικογάμης Την τελευταια φορα με το που ειχε φτασει στο δωματιο περα απο το "γεια σου" την εβαλα κατευθειαν στα γονατα και της τον εδωσα στο στομα όπου και "κατεθεσα".
Αυτη την φορα ειχα πεθυμησει τον κωλο της ΚατσικογάμηςΝαι!
Αφου την "σπατουλαρησα" λιγακι για να υγρανθει το συστημα της τον εδωσα στο στομα οπου το κατεβαζε μεχρι λαρυγγι και μετα τον εβγαζε και αρχιζε τα πουτσοσκαμπηλαΝαι!
Επειδη δεν θελει και πολυ για να μου γινει καγκελο την εβαλα στο κρεβατι και στα τεσσερα οπου αρχισα την penetrationΝαι!
Η φαση εγινε πολυ τσοντα οταν ψιλοσηκωθηκα και της το εδινα σαν σκυλι!Ναι! Αυτη εδειξε να γουσταρει αλλα και να προσποιηθηκε στα παπαρια μου ηταν πειστικηΠροσκύνημα Ενοιωσα το εμβολο να ειναι ετοιμο να εκραγει οποτε ειπα να θυμηθω τα παλια.
Την εβαλα να ξαπλωσει μπρουμητα με κλειστα τα ποδια και της το καρφωσα στον πατο!Ναι!Ναι!
Αντοχη μεγιστη απο την σχεδον milf πλεον Νελαρα Προσκύνημα Την καρφωνα και της εβαλα τα χερια μου στο στομα σαν γκεμια της ανοιξα τα σαγονια και της καρφωνα τον πατο μεχρι που αρχισε να απανταει και αυτη τεντονοντας την λεκανη της προτρεποντας σε βαθυτερο καρφωμαΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Εσκιζα τον πατο της για μιση ωρα σχεδον χωρις να δυσανασχετισει!Προσκύνημα
Μετα της ολοκληρωση μου ειπε μαλιστα οτι το πρωκτικο που της κανω Γερο-μύστης ειναι τοσο βιαιο οσο χρειαζεται για να την καβλωνειΓερο-μύστης
Ή ειναι μεγαλη ηθοποιος ή εχουμε χημεια! Σε καθε περιπτωση εγω ως πελατης φχαριστιεμαι πηδημαΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
90
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 death500, Panosvicious, Dirty69 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2016
Δεν κανει πρωκτικο, ουτε τα παιρνει στο στομα....Χμμμ;Κουλ
15 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λυπαμαι αδερφε αλλα τρια τινα συμβαινουν. Ή τον εχεις σαν μπουρι σομπας οποτε η κοπελα σκιαζεται ή την πετυχες σε κακη μερα ή απλα κατι κανεις λαθος και δεν σου αφηνεται οπως αφηνεται σε μενα. In any case better luck next timeΓερο-μύστης
24 Απριλίου, 2018
μηπως μπορεισ να μου δωσεις καποια επαφη?πως να τη βρω...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3