Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Γεια χαρά, συναγωνιστές. Πριν αρχίσω να σας διηγούμαι, για την φόλα που έφαγα, να σας διευκρινίσω ότι το συγκεκριμένο περιστατικό συνέβη τέλη Μαρτίου.
Ζητώ συγνώμη, που δεν μπόρεσα να ενημερώσω νωρίτερα, αλλά την επόμενη έφυγα στο εξωτερικό, όπου δραστηριοποιούμαι τους τελευταίους μήνες. Απλά θέλω να προσέξετε, γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα δουλεύει ακόμα στο συγκεκριμένο μπουρδέλο και συνεχίζει να τρώει τα χρήματα από τα ανυποψίαστα θύματα.
Φτάνοντας στην οδό Φυλής, όπου είχα πάει για να βρω κάτι αξιόλογο να γαμήσω, έφτασα έξω από το μπουρδέλο Νο 71Α. Μπαίνοντας μέσα, η τσατσά μου παρουσίασε δύο κοπέλες. Μία, που ούτε καν την θυμάμαι και την Χρύσα, μια νεαρή και αρκετά εμφανίσιμη κοπέλα, από την Βουλγαρία. Το πρόγραμμα που πρόσφερε ήταν υπέρ-απλό, αλλά λόγω της εμφάνισης πλήρωσα και πέρασα μέσα, καθώς πίστευα ότι θα τελείωνα μόνο από την ομορφιά της.
Η Χρύσα ήρθε σχετικά γρήγορα στο δωμάτιο και με βρήκε ξαπλωμένο, με την ψωλή έξω, να την περιμένω. Κάναμε χιούμορ, ανταλλάσοντας κάποιες κουβέντες, ώστε να σπάσει ο πάγος, μέχρι να ξεκινήσουμε.
Άρχισε να μου παίρνει μια πολύ μέτρια πίπα, αφού είχε περάσει το προφυλακτικό, με τρόπο τελείως αποστειρωμένο, προσέχοντας να μην ακουμπήσει καθόλου το γυμνό καυλί μου.
Μόλις ένιωσα ότι ήμουν έτοιμος, της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό, όπου έπεσα πάνω της και άρχισα να την γαμάω. Αυτή ήταν τελείως αμέτοχη και έτσι όπως είχε γυρισμένο το κεφάλι της, για να μην με βλέπει καθόλου, ήταν λες και πηδούσα πλαστική κούκλα, από την βιτρίνα του ΖΑΡΑ, στην Ερμού.
Της πρότεινα να γυρίσει στα τέσσερα, για πισωκολλητό. Με άκουσε, στήθηκε και όταν της τον έβαλα, έκανε το εξής αμίμητο: Τοποθέτησε την παλάμη του χεριού της, στον κώλο της, με τέτοιο τρόπο, ώστε να λειτουργεί σαν φρένο, καθώς έσπρωχνα. Προσπάθησα, με πολύ κόπο, να το "καταπιώ", αλλά ήταν αδύνατο να συνεχίσω να γαμάω με αυτό τον τρόπο.
Της είπα να γυρίσει πάλι για ιεραποστολικό, όπου κοίταξε το ρολόι της και μου είπε ότι δεν είχα πολύ χρόνο και έπρεπε να τελειώσω.
Σταμάτησα απότομα και της είπα με δυνατή φωνή να πάρει τον πούλο. Αυτή με ρώτησε τι έγινε και της απάντησα, εκ νέου, να πάρει τον πούλο.
Δεν είπε τίποτα, φόρεσε τα εσώρουχά της, έσκυψε το κεφάλι και βγήκε από το δωμάτιο, χωρίς να με χαιρετίσει. Εγώ, πέταξα την άδεια καπότα, ντύθηκα και έφυγα από το μπουρδέλο, στραβωμένος, χωρίς να καληνυχτίσω κανέναν, αφού η τσατσά πρέπει να κατάλαβε τι παίχτηκε και, όπως όλοι οι φταίχτες, έκανε το παγώνι και κρύφτηκε.
Για την ιστορία, πήγα καπάκι στο Νο 86Α, καθώς δεν είχα καμία διάθεση να γυρίσω σπίτι άκαπνος. Εκεί δούλευε η Αλίνα, με την οποία είχα ξαναπεράσει και γνώριζα πως θα περάσω καλά. Έγινε remake της προηγούμενης φοράς, με καλό σεξάκι και την ίδια, ακριβώς, κατάληξη: Ένα μεγαλοπρεπέστατο χύσιμο στην μάπα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χρύσα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nontas28, Duke Nukem

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2016
Εχω γραψει κριτικη για την ΦΟΛΑΡΑ!!! Παλια δουλευε με το ονομα Χριστινα.
09 Ιουνίου, 2016
Ο ρωποπερπερήθρας, κ. Info@123, ξαναχτυπά ... Μαλακία
09 Ιουνίου, 2016
"Κάναμε χιούμορ, ανταλλάσοντας κάποιες κουβέντες, ώστε να σπάσει ο πάγος"

Έχεις και πολύ χιούμορ ρε μπαγάσα....., έμφυτο, μέχρι και τα βραχώδη όρη σπας (με τη μαλακία σου) ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
09 Ιουνίου, 2016
Σήμα ελήφθει. Ευχαριστούμε για ενημερωση. Πάμε για άλλα.
10 Ιουνίου, 2016
Η Χρυσά/Χριστίνα ήταν φόλα από την πρώτη της εμφάνιση πριν μερικά χρόνια στο RIP Φυλής 80
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5