Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το συγκεκριμένο μπουρδέλο είχε τύχει να το επισκεπτώ 3-4 φορές εκείνη την περίοδο, ψάχνοντας την Τζούλια, αλλά είτε το πετύχαινα κλειστό είτε η Τζούλια δε δούλευε. Έτσι έγινε και τη μέρα εκείνη, όπου η Μπάρμπαρα μου αυτοπαρουσιάστηκε, φορώντας τα ρούχα της ακόμα. Παρέδωσα το 20άρι και της είπα να έρθει μαζί μου όπως είναι με τα ρούχα.

Εμφανισιακά η Μπάρμπαρα είναι τσιγγανέιρο, μάλλον μιλφ, μελαψή με μακριά μαύρα μαλλιά, αποδεκτά χαρακτηριστικά προσώπου, κοιλίτσα και μέτριο βυζι.

Στο δωμάτιο άρχισα να της βγάζω εγώ τα ρούχα, ενώ χούφτωνα κώλο και βυζιά. Την έβαλα στο κρεβάτι και ξεκίνησε να μου παίρνει πίπα, όντας εγώ όρθιος. Μέτρια πίπα με πολύ χέρι, το οποίο όμως αφαίρεσε όταν της το ζήτησα. Ξεκινήσαμε ιεραποστολικό, όπου είχε περιορισμένη συμμετοχή. Στη συνέχεια τη γύρισα σε πλαγιαστό, και για το τέλος την έστησα στα τέσσερα. Πήρε ωραία στάση και άρχισα να τη γαμάω με δύναμη, χουφτώνοντας την κωλάρα της. Εδώ ανέβασε στροφές και αυτή, βγάζοντας κάποιες ωραίες κραυγούλες, μέρχρι που κατέθεσα τους χυμούς μου.

Γενικά, ένα ήρεμο και χαλαρό γαμησάκι. Δεν πέρασα άσχημα αλλά δε νομίζω πως αξίζουν 20 ευρώ για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες αυτές, άνετα βρίσκει κανείς κάτι ανάλογο στο Μετάξι με 10.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 12 λεπτά.

Τιμή 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, prontifix και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού