Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287405
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Νάντια είναι κατ' εμέ το απόλυτο milf με τη ΤΕΛΕΙΑ κορμάρα που θα λάτρευαν πολύ άντρες να έχουν στο κρεβάτι τους. Θεωρώ δηλαδή ότι είμαι τυχερός που μου δόθηκε η δυνατότητα να πηδήξω μία τέτοια γυναικάρα. Αν τη συναντούσα στο δρόμο σίγουρα θα γύριζα να κοιτάξω τον υπέροχο κώλο της, τις μεγάλες φυσικές βυζάρες της και τη θεική κορμοστασιά της. Ξανθιά με ενδιαφέρον αλλά σοβαρό πρόσωπο που δεν ανοίγεται πολύ και παραμένει μυστηριώδης. Γνωρίζει πολύ καλά όμως τη γλώσσα του έρωτα και πως να ξεσηκώνει τους άντρες.

Είχα λοιπόν σχεδιάσει να την επισκεφτώ παρότι ήμουν αρκετά κουρασμένος. Δούλευε μαζί με την Αμάντα η οποία εμφανίστηκε στο σαλόνι αλλά δεν μου προξένησε ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Η δε Νάντια ήταν ήδη σε δωμάτιο. Περίμενα, βγήκε και την είδα. Φορούσε ένα σετάκι σουτιέν και στρίνγκ σε λευκό χρώμα. Φυσικά πέρασα και εγώ στο δωμάτιο χωρίς δεύτερη σκέψη με απλό πρόγραμμα. Ήρθε, γδύθηκε, ξάπλωσε δίπλα μου και μου έφερε τις βυζάρες στα μούτρα! Άρχισα να τις γλύφω απαλά. Ήταν πολύ αφράτες βυζάρες με πολύ καλή αίσθηση στην αφή και στη γεύση. Ταυτόχρονα η Νάντια μου έπαιζε απαλά το πούτσο. Άρχισα να τις γλύφω τις γάμπες, τα μπούτια, το λαιμό της, τη κοιλιά της και κατέβηκα στο υπέροχο μουνί της το οποίο ήταν ήδη καυλωμένο. Αυτή δε, έδειχνε να απολαμβάνει τα χάδια μου και άφηνε μικρά βογγητά ευχαρίστησης. Την έγλυψα απαλά αλλά και με πάθος για αρκετή ώρα. Της "έφαγα" το μουνί κυριολεκτικά και αυτή είχε αρχίσει να παραληρεί! Κατάλαβα ότι το απολάμβανε αρκετά και προσπαθούσε να κρατήσει όσο μπορούσε περισσότερο. Τελικά έχυσε πολύ γλυκα και όμορφα. Εγώ παρότι ήμουν αρκετά κουρασμένος και φοβόμουν μήπως δεν έχω επαρκή στύση έβλεπα το πούτσο μου να είναι πιό καυλωμένος από ποτέ! Έβαλα το προφυλακτικό μόνος μου σιγά σιγά γιατί η Νάντια δεν μπορούσε να το εφαρμόσει έτσι όπως είχε καυλώσει το πουλί μου. Με πίπωσε πολύ απαλά και όμορφα. Την έβαλα πισωκολλητά και τη σφυροκόπησα. Τέλεια θέα του υπέροχου κώλου της. Γύρισμα ιεραποστολικά με φιλιά στο λαιμό της και στις βυζάρες της. Μου είχε καυλώσει τόσο πολύ που κάποια στιγμή την ένιωσα να πονάει από το ξέσκισμα. Γούσταρε όμως και είχε ιδρώσει και αυτή! Προσπάθησα να βγάλω το προφυλακτικό αλλά δεν ήταν εύκολο λόγω της απίστευτης καύλας που μου είχε προξενήσει. Τελικά της πέταξα τα χύσια πάνω στο θεσπέσιο κώλο της! Με φίλισε και αποχώρησε από το δωμάτιο. Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για κάποια νέα συνεδρία καύλας και ερωτικού πάθους.

Η Νάντια είναι η απόλυτη milfara για μένα. Υπάρχει αρκετη χημεία μεταξύ μας και περνάμε υπέροχα. Είναι σοβαρή και όχι αρκετά διαχυτική αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν είναι και αρκετά ερωτική. Δηλαδή βγάζει πολύ ερωτισμό ακόμα και αν δεν κάνει τίποτα. Έχει πολύ καυτό κορμί που καίει κατά τη διάρκεια του σεξ και χρησιμοποιεί με πολύ μαεστρία τα χέρια της χαιδευοντάς σε. Αυτό δημιουργεί μία υπόγεια καύλα που ξεσηκώνει και φτάνει στη κορύφωση ακόμα και αν δεν υπάρχει ιδιαίτερη όρεξη για σεξ. Με τη Νάντια όμως υπάρχει πάντα διάθεση για σεξ γιατί είναι χαρισματική στο να καυλώνει τους άντρες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2016
Όνομα κοπέλας
Νάντια
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lastfallen

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού