Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το στομα της μυριζε. Πρεπει να ειχε φαει πιτογυρα πιο πριν με κρεμμυδι. Οι φοτο ειναι αρκετα επεξεργασμενες. Το προσωπο της δεν θα το ελεγες απκρουστικο αλλα ειναι πιο χοντροκομμενο σε σχεση με τις φοτο οπως επισης και το σωμα. Το σωμα της ειναι να το κλενε οι ρεγγες. Το μονο καλο ειναι οι βυζαρες της που χυνονται. Οι ρογες επισης μεγαλες αλλα το εν γενει σχημα τους δεν μπορω οτι με ενθουσιασαν ιδιαιτερα.
Καλη πιπα, γλωσσιδια εκανα αν και μυριζε το στομα της (δεν μπορω να αντισταθω στα γλωσσιδια ακομα και κουραδες να εχει γλυψει πιο πριν το πορνιδιο), γλυφομουνι δεν εκανα γιατι το σωμα της δεν μου αρεσε γενικα, ποδια με την τριχα τη μαυρη των 3 ημερων (χωρις να με καρφωνει ομως) και κυτταριτιδα μπολικη αλα Ελληνικα.
Απο διαθεση η κοπελα μια χαρα αλλα και πως να μην ηταν το πατσαβουρι. Βασικα εγω εκανα βιζιτα σε αυτη. Που να βρει αυτη η μπορουχιτσα τετοιο ομορφοπαιδο και καυλιαρη σαν και εμενα.
Την εχυσα στο προσωπο και τη δευτερη φορα καρφωμα απο πισω οπου ειχε σπασει τη μεση πολυ καλα πρεπει να πω και εγω να σπρωχνω κι αλλο τη μεση της προς τα κατω για να σηκωθει ο σιχαμερος κωλος της πιο πανω.
Δεν την προτεινω και ηταν ενα κασκαντεριλικι που δεν μου βγηκε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 enterpreneur, dimakoss777, tasoskoul και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2016
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

ΚΛΑΜΑ!!!!!!!!!!!
18 Μαΐου, 2016
Πατσαβουρακι τρελο Ναι!Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2