Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προχωρώντας προς το ανατολικότερο ξενοδοχείο από τα δύο στο Βαρδάρη, στριφογύριζαν στο μυαλό μου οι αντιφατικές απόψεις, που βγήκαν στο φως σχετικά με την πρώην Alona και νυν Sasha. Μήπως πρόκειται τάχα μου για καμμιά γκροτέσκα καλντεριμιτζού, που βρωμάνε τα χνώτα της σαν μπαγιάτικο ψάρι και περιμένει υπομονετικά το υποψήφιο θύμα της μέσα σ’ ένα σκοτεινό δωμάτιο του ξενοδοχείου; Υπήρχε βέβαια και η αντίθετη άποψη, αλλά ο φόβος είναι συνήθως πιο ισχυρός από την αισιοδοξία.

Η πύλη του μυστηρίου άνοιξε και αντικρύζω μια ψηλή κοπέλα με κομψά εσώρουχα και εμφάνιση όπως περίπου στις φωτογραφίες. Η ηλικία της είναι μάλλον 30+. Το σώμα της με μία εξαίρεση, μου άρεσε πολύ. Ακριβώς η τέλεια ισορροπία μεταξύ αδύνατου και υπέρβαρου, χωρίς περιττό λίπος σε κανένα σημείο, αντιπροσωπευτικό δείγμα της μεγάλης ουκρανικής παράδοσης. Η εξαίρεση και ίσως το μόνο έντονα αρνητικό στοιχείο επάνω της, που αποκαλύφθηκε λίγο αργότερα, είναι το πεσμένο στήθος της, που χρήζει άμεσης αισθητικής επιδιόρθωσης. Βέβαια, απ’ ότι μου είπε μετά, αυτή τη δουλειά τη σταματά οριστικά το Σεπτέμβριο, μια και έχει άλλους ενδιαφέροντες στόχους. Άρα, υπέθεσα ότι δεν την ενδιαφέρει σοβαρά να βελτιώσει τη γυμνή αισθητική της, αφού ντυμένη ήταν μια χαρά.

Προχώρησα στο εσωτερικό ικανοποιημένος που διαψεύσθηκαν οι ανησυχίες μου. Το δωμάτιο τακτοποιημένο και προσεκτικά προετοιμασμένο για την άφιξη μου. Η υποδοχή της ευγενική, με τις απαραίτητες συστάσεις και ένα- δυο τυπικές κουβέντες. Σχεδόν αυθόρμητα καταλήξαμε να γδύνει ο ένας τον άλλο και να φιλιόμαστε σαν εραστές που συναντήθηκαν μετά από καιρό. Πάνω στη πρώτη γλύκα η Sasha πετάγεται, αρπάζει το κινητό της και στέλνει βιαστικά ένα μήνυμα. «I just sent a message to my agency that you paid me 160 Euros for 1 hour, but you didn’t…” μου λέει με νόημα. Τολμάω την απάντηση «And I won’t, unless you change my mind within this hour!” Και μου αντιγυρίζει με ένα πονηρό και συνάμα γοητευτικό χαμόγελο: «Oοh! Mental games, I like this! »
Η Sasha χωρίς άλλη κουβέντα πετάει τον εξυπνάκια mentalist πάνω στο κρεββάτι και δε τον αφήνει σε χλωρό κλαρί. Η ικανότητα της και η κινητικότητα της στο τερέν δεν αμφισβητούνται από κανένα. Η εμπειρία ήταν σαγηνευτική με πολλές αγκαλιές και άπλετα καυτά φιλιά. Μυρωδιά από τσιγάρο ούτε κατά διάνοια. Επιτέλους μια γυναίκα που τα χείλη της είχαν αληθινή γεύση. Το σώμα εκινείτο ωσάν να ζυγιάζεται πριν από φονική επίθεση. Παθιάρικα καλέσματα αφαιρούσαν σταδιακά τον έλεγχο των πράξεων μου από το συνειδητό μου. Η γλώσσα της ξέφρενη, ωσάν φιδίσια, κατέτρεχε το μεγαλύτερο κομμάτι του σώματος μου, ταλανίζοντας με αλλεπάλληλες ηλεκτρικές εκκενώσεις τους νευρώνες του εγκεφάλου μου. Από εκεί και πέρα λίγα θυμάμαι. Η κορύφωση πάντως μας βρήκε αγκαλιασμένους σε μια στάση που δεν μπορώ να φανταστώ τι σχέση έχει με τους ιεραπόστολους.

Το άλλο εντυπωσιακό στοιχείο της κοπέλας ήταν το social time. Ο λογισμός της και η τετράγωνη σκέψη της κερδίζουν το συνομιλητή, που ίσως λόγω της ενασχόλησης της να την έχει υποτιμήσει. Η συζήτηση μαζί της ήταν ελκυστική από μόνη της. Προχώρησε σε βαθύτερη θεματολογία με αίσθηση και γνώση αυτού που κουβέντιαζε. Ο αμείλικτος χρόνος όμως κύλαγε και έχοντας καταναλώσει το μεγαλύτερο κομμάτι της ώρας που είχε συμφωνηθεί, η ίδια τη διέκοψε και εμμέσως πλην σαφώς ξεκαθάρισε στον κατά φαντασία mentalist ότι αν θες να συνεχίσουμε αυτή τη συζήτηση κάλεσε με έξω για δείπνο, εδώ βρισκόμαστε για άλλο λόγο … Ας όψεται η καταραμένη επαγγελματική έξοδος που είχε κανονιστεί γι’ αργότερα!

Ασυναίσθητα, ένα κύμα άγχους με πλημύρισε αναλογιζόμενος τι καλούμουν να καταφέρω στην ώρα που απέμενε. Η Sasha όμως χωρίς ίχνος βιασύνης, αλλά με πλεόνασμα φαντασίας και με μια εμπνευσμένη τεχνική, κατάφερε να αναστήσει τα νωχελικά κύτταρα από το ταλαιπωρημένο μου σαρκίο. Εκεί φάνηκε και η κλάση της κοπέλας. Χωρίς άγχος, αλλά με εμπιστοσύνη και με την αποφασιστικότητα επίδοξου αυτόχειρα, βίασε και εκπυρσοκρότησε το φύλο μου στο στόμα της λίγα λεπτά πριν τη λήξη της ώρας …

Ο σκιτζής mentalist, αφού συνέλεξε τα ιμάτια του, κατέβαλε ως τζέντλεμαν το αντίτιμο για το χαμένο στοίχημα. Πριν την αναχώρηση του κέρδισε άλλη μια σφιχτή αγκαλιά και ένα θερμό φιλί από τα γευστικότατα χείλη της. Αποχώρησε έχοντας διάχυτη τη γλυκιά αίσθηση που κατακλύζει το ανδρικό σώμα μετά απ’ τη συνεύρεση του με μια αληθινή γυναίκα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, wired77, PSAXTIRI και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2016
Πολυ ωραία κριτική
(Updated: 15 Μαΐου, 2016) 15 Μαΐου, 2016
Μπορεί, φίλε μου, όπως παραδέχεσαι με χιούμορ, να νικήθηκες, ηδονικά, κατά
κράτος και να "έχασες το στοίχημα" και την μάχη, όμως, χάρισες μια ακόμα υποδειγματική και απολαυστική κριτική
- θαυμαστό μνημείο μεγαλοψυχίας, προς έναν τόσο ερωτικό εχθρό, ως άλλος Αισχύλος στους Πέρσες...
ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
15 Μαΐου, 2016
Εξαιρετικό κείμενο, που απεικονίζει την μοναδική εμπειρία που αποκομίζει κάποιος από αυτή την κοπέλα! Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3