Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327299
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην Σονια.
Η κοπελα είναι αλογο αν και απεχει λιγο από τις φωτογραφιες αφου δεν είναι τοσο αδυνατη
ωστόσο δεν υπαρχει χαλαρωση η κυταριτιδα.Ειναι λιγο πιο γεματη από τις φωτο αλλα δεν την χαλανε
τα κιλακια που εχει παρει.Η φατσα της στην αρχη μου εκανε κατι σε βλαχαδερο από ρουμανια
αλλα μετα τη συνηθισα και ανακαλυψα καποια ομορφα χαρακτηριστικα.
Πληρωμη 70ε και είσοδος της Σονιας στο δωματιο με χαιρετισμο δια χειραψίας από μερους της.
Συνεννοηση ανάμεικτα ελληνικα αγγλικα.
Πρωτη σταση 69 οπου χαιρομουν το ζουμερο μουνακι της ενώ αυτή μου εκανε μια καλη πιπα με παιξιμο.
Ανεβηκε από πανω μου αλλα δε μου αρεσε και πολύ το κουνημα της για αυτό και την εβαλα στα 4 οπου
σφυροκοπηθηκε δυνατα χωρις να κλεβει αν και εδειχνε ότι ποναει και φωναζε λιγουλάκι.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου γλειφτηκαν οι βυζαρες της οι οποιες είναι μεγαλύτερες από τις φωτο
με μεγαλες ρωγες,μου εκανε και μια παρατηρηση να είναι είμαι πιο ευγενικος με τα βυζια της
ισως τα ρουφαγα λιγο βιαια παραδέχομαι.Εφτασα με το γλείψιμο στην κοιλια της και εγλειψα και λιγο ακομα μουνακι
οπους εγινε και παλι είσοδος στο μουνακι της και με δυνατες διεισδύσεις την εχυσα και ξαλαφρωσα.

Μπορω να πω ότι η Σονια το προσπαθει και θελει να κανει τον πελατη να περασει καλα αλλα καπου χανει ακομα.
Ισως ξαναδοκιμασθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.521
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού