Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η βαθμολογία δεν είναι τόσο αντικειμενική, αλλά φταίω κι εγώ. Πήγα βιαστικά στον οίκο για να προλάβω το νέο αίμα που λέγεται Βίκη. Έφτασα 4:50. Ήδη είχαν φτάσει οι κοπέλες της επόμενης βάρδιας. Η Βϊκη ήταν σε δωμάτιο. Όταν βγήκε είμασταν τρεις στο σαλόνι. Ο ένας έφυγε και μείναμε δύο με τα σαγόνια κρεμασμένα και τα 20ευρα στο χέρι. Η τσατσά στράβωσε γιατί ήθελε μάλλον να αλλάξει την βάρδια. Τέλος πάντων μας έκανε τη χάρη και περάσαμε. Το δωμάτιο μύριζε από την πολλή χρήση. Δεν είχε καθαριστεί. Οι μπανιέρα μύριζε κάτουρο. Πετσέτα καθαρή είχε πάντως. Ξάπλωσα και ανέμενα το πιπίνάκι γάλακτος. Ξανθιά, πανέμορφο πρόσωπο, ωραίο σώμα με μικρό στήθος. Ήμουν ο τελευταίος της πελάτης και με καθυστέρηση οπότε δεν είχα σκοπό να την ταλαιπωρήσω. Ήρθε στο δωμάτιο βιαστικά, δεν καταλαβαίνει και πολλά. Με έβαλε κάτω, και άρχισε αμέσως τσιμπουκοδρομία. Κάποια στιγμή με ρώτησε "sex no?". Με τον τρόπο που το ρώτησε ήταν σαν να μου έλεγε "μην κάνουμε τώρα τέτοια ώρα και σεξ". Της έκανα νόημα να συνεχίσει μέχρι που τελείωσα στο στοματάκι της.
Δυστυχώς την ώρα που πήγα δεν είχα και μεγάλες απαιτήσεις. Το δωμάτιο ήταν βρώμικο, η κοπέλα βιαστική, η τσατσά απαράδεκτη. Θα ξαναπάω όμως με την ησυχία μου γιατί η κοπέλα είναι πανέμορφη και υπό άλλες συνθήκες πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.814
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2016
Φίλε μάλλον έτυχε λόγω ώρας εγώ πήγα και σήμερα απόγευμα και η κοπέλα ήταν ακόμα καλύτερη, λυσσάρα και καθόλου βιαστική! Έρωτας Η τσατσά, η οποία έχει πολλή πλάκα κόντεψε να μπει με τανκ μέσα γτ το ξεφτυλίσαμε! Μεγάλο χαμόγελο ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΕΡΩΤΥΛΟΥΣ! Καπέλο
07 Μαΐου, 2016
heellover & Chosen, καλώς τα γράφετε για να λάβουμε τα μέτρα μας.
Δ
Διαγόρας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2