Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488381
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λιγες μερες πριν ειχα περασει πολυ ωραια με την κοπελα, οποτε την εψαχνα παλι. Αρχικα ειχα παει σε αλλο στουντιο αλλη μερα, αλλα ηταν γεματα 2 δωματια και κοσμος στο σαλονι, οποτε εφυγα λογω χρονου! Πηγα νωρις στο Τριγγετα και μπηκα ανετα. Οση ωρα ημουν εκει χτυπαγαν κουδουνια και μετα απο εμενα ειδα οτι πηγε παλι δωματιο, χαμος πρεπει να γινεται! Αλλα κριτικες βλεπω οτι μονο εγω εχω γραψει για την κοπελα, κριμα που δεν βοηθαει στην ενημερωση κι αλλος κοσμος.
Αρχικα για το στουντιο: Παλιος οικος, ειχα ξαναπαει κι απο τοτε εχουν αναβαθμισει τα δωματια, μονο η εισοδος και το σαλονι παραμενουν στο παλιο στυλ. Τα δωματια ωραια, αλλα να μην εχει ουτε εναν καθρεφτη αυτο που πηγα; Ρωτησα στην αρχη για αυταρχικο την υπηρεσια και μου ειπε οτι σαφως κι εχουν ολα τα εργαλεια, 'εδω ειναι στουντιο'! Παπαριες ελεγε! Ηρθε μετα η κοπελα και ειχαν μονο τεραστια για την ζωνη και κανονικα σκετα. Ειπα στην κοπελα να τους το πει αν θελει μετα, εγω δεν ηθελα να παω να μιλησω με την τσατσα γιατι θα μαλωναμε, τοσα λεφτα της εσκασα και μου ελεγε μαλακιες!
Ηρθε λοιπον το μωρο αμεσως μετα το μπανιο μου, κι αρχισαμε φουλ φλυψιματα, εγλυφε αυτη, εγω της εγλυψα ολο το σωμα, με καυλωσε πολυ, παιξαμε φουλ ποδολαγνεια, μετα δαχτυλακι και τον δονητη χωρις να τον φορεσει, αφου δεν γινοταν. Παλι ποδολαγνεια και τελος...
Απο εμφανιση τα εχω πει, ειναι πανεμορφη και στα γουστα μου, πολυ πετιτ βεβαια.
Θα την ξανασυναντησω, βγαζει πολυ καυλα το πιπινι!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ruby
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού