Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανα στην Ελενα μιας και την εχω κανει στανταρακι, 50€ για γλειφομουνι. Το δωματικο κλασικο της αλυσιδας, 1η φορα στο
συγγεκριμενο καταστημα, με ολα τα κομφορ, πετσετουλα για μπανακι, κτλ Εκεινο το βραδυ δεν ειχε κοσμο και ηρθε
γρηγορα στο δωματιο, δεν με θυμοταν, παιχνιδια στα ορθια, πεταξε τα κοκκινα εσωρουχα της, σαν να πειρε μερικα 1-2 κιλακια, τα οποια την εχουν φερει στο οριο, αλλα η εικονα της ειναι αυτη μιας κοινης μπαστυ γκομενας που της αρσει το βρωμικο φαι απο την
καντινα και σου καθετε για ενα ξεσκισμα, ξεκινησε 1η αυτη να με πιπωσει, σκεφτηκα μπας και το παρει τιποτα ακαποτα για δωρο, αλλα μπαααα, εγλυψε και αρχιδακια αρκετα, αυτο το χαζο-γελακι που βγαζει οταν μιλαει ειναι το κατι αλλο, σε μερικους μπορει να μην αρεσει, την εριξα στο κρεβατι να αναλαβω εγω, ανοιξε τα ποδαρακια της και φανηκε το ωραιο μικρο και καθαρο μουνακι της, ξεκινησα να φιλαω ψιλα τα μπουτακια της και κατεβαινοντας προς το κεντρο το εφαγα αρκετα αν θυμαμαι την προηγουμενη φορα
δεν δεχτηκε δαχτυλα οπως και τωρα, ανεβηκα προς τα επανω και της τον εχωσα ετσι να διασταυρωνονται τα βλεματα μας
αλλαγη απο επανω, χτυπηθηκε πολυ ωραια, οι βυζαρες της γεμιζουν καλα σε αυτη την σταση, την εσπρωξα προς τα εμπρος
αντικρυστα χωρις να βγω απο μεσα της και σηκωνοντας την λεκανη της βοηθοντας την να κουνιετε τρελααα πανω στον πουτσο μου, τελειωσα ετσι, εικονα μαγικη.!!! Σηκωθηκε με φιλισε και με καληνυχτησε.
Για αλλη μια φορα η Ελενα εκπληρωσε της προσδοκιες μου, γαμηθηκε ακριβως οπως θα ηθελα, και για αυτο εχουμε μελλον
οποιος γουσταρει να γαμησει ενα γκομενακι στα ορια του μπαστυ-μπαζολακι.!! προτινετε και δεν θα περασει χαλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, topscorer, Menathor και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού