Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στη Γαληνη μετα απο αρκετους μηνες που ειχα να παω,εμφανισιακα δεν εχει αλλαξει κατι,κοντοπουτανο με βυζαρες και ωραιο σφιχτο κωλαρακι.Φωτογραφιες υπαρχουν και στο αλλο σαϊτ οποτε οποιος θελει την βλεπει.70ε για 69 με γυμνο

Με θυμοταν και με ξερει ετσι κι αλλιως πλεον οποτε ειπαμε κανα δυο κουβεντες στην αρχη και περασαμε στο ψητο.Εβγαλε το μαυρο κορμακι που φορουσε και μου προσφερε τις βυζαρες της για γλειψιμο,χαϊδευα μουνακι και κωλοτρυπιδα και αυτη μου επαιζε τον πουτσο που συντομα εγινε καγκελο
Ριξαμε και γλωσσοφιλα,την ετριψα και λιγο τον πουτσο στο μουνακι που την αρεσει και αρχισε την πιπα.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη,οχι βαθια αλλα εχει καλο τεμπο και σωστη πιεση στο πουτσοκεφαλο που δε σε αφηνει ασυγκινητο.
Γυρισε σε 69 οπου απολαυσα το φρεσκοπλυμενο και ελαφρως αξυριστο μουνακι της και την σφιχτη κωλοτρυπιδα της.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου το κανει πολυ καλα,κολλαει πανω σου και κουναει μονο μεση πανω κατω σε γρηγορο τεμπο και ειναι ικανη να σε τελειωσει και ετσι αμα θελει.
Μετα την εβαλα απο κατω οπου τη γαμησα πιο αργα και ριχναμε και γλωσσοφιλα και ρουφουσα τις βυζαρες και μετα πισωκολλητο οπου το κωλαρακι της ανοιγει υπεροχα,μεσα εξω στα γρηγορα με σφαλιαρες και εριξα ενα ποιοτικο και δυνατο χυσιμο.

Συμπερασμα...η Γαληνη ειναι παντα ιδια,ξερει απο σεξ,εχει αυτο το υφος το λιγο βαρεμενο αλλα ειναι μεγαλο πουτανακι και θελει να στα κανει ολα και να γουσταρεις οπως γουσταρει κι αυτη.Δε λεει οχι,δε βιαζεται απο κει και περα ειναι και θεμα εμφανισης αν τη γουσταρεις.Οσες φορες την εχω παρει εχει μια σταθερα καλη αποδοση,την θεωρω στανταρακι και θα ξαναπαω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, gl

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού