Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη Μάγια τη πρωτογνώρισα πριν περίπου 1.5 χρόνο σε πολύ γνωστό ξενοδοχείο του Μεταξουργείου και η πρώτη εντύπωση ήταν θετική ειδικά για μένα που είμαι λάτρης των ώριμων γυναικών..Σχολαστική με τη καθαριότητα αφού πριν ξεκινήσει ο αγώνας ήταν στο μπάνιο κανά 10λεπτο μέχρι να πλυθεί και να βάλει τη στολή εργασίας,,Ναι!Επειτα ορμά στο κρεβάτι και πράττει ανάλογα με τα θέλω σου...Δεν παίρνει πολλές πρωτοβουλίες μέχρι να δει τι ακριβώς θες,αλλά από τη στιγμή που θα σε ξεκλειδώσει αρχίζει μια πολύ ωραία ''μάχη'' που ξεκινάει με πολύ καλό στοματικό από μέρους της και συνεχίζεται με τον εκάστοτε τρόπο που εσύ θα επιλέξεις..Τελείωμα στο στόμα δεν δέχεται αλλά οπού αλλού εσύ θες είναι δεκτική..Οπως προανέφερα οι πρώτες μας συναντήσεις γίνονταν σε ξενοδοχείο...Από κει και πέρα την έχω συναντήσει σε δικό της χώρο που διατηρεί στην Αθήνα σε ένα κατά τη γνώμη μου cult διαμέρισμα που πολύ γουστάρω...Ναι!Δεν παύει βέβαια να είναι πεντακάθαρο και προσφέρει όλες τις ανέσεις που έχει και το δικό σου σπίτι..σου προσφέρει κάτι να πιεις άμα θες ενώ σου έχει και καθαρή πετσέτα και παντόφλες για να πάρεις το μπάνιο σου..Συνοψίζοντας πρόκειται για μια αξιοπρεπή παρουσία η όποια είναι σίγουρα vfm και συνδυάζει τη μιλφ εικόνα της με ένα υπέροχο σώμα για την ηλικία της αλλά και με πολύ καλές υπηρεσίες..Αυτά από εμένα..καλά γαμίσια να χουμεΝαι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, fouxter, gari10 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2016
το 50Ε περιλαμβάνει μία ή δύο εκτονόσεις ?? και ξενοδοχείο ποιο προτιμάει ??
03 Απριλίου, 2016
50Ε για ένα γύρο ή για δύο ??
04 Απριλίου, 2016
συναγωνιστη....μηπως θα μπορουσες να μου στειλεις το τηλεφωνο της Μαγια στο σπιτι και που μενει?
σε ευχαριστω.......
04 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ μία φορά βαράω συνήθως αλλά νομίζω είναι για 2 πιστολιες
04 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις πμ..παρε στο κινητο και θα σε κατατοπισει
05 Απριλίου, 2016
Ποδολαγνεία κάνει?
06 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι και έχει ωραία πελματα Γλώσσα
12 Ιουλίου, 2016
Θα μπορούσα να έχω τηλέφωνο της Μάγιας? Ευχαριστώ
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8