Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 51 10
Στριπτιτζάδικα 100732
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο νέο στριποίδρυμα χθες Σάββατο βράδυ και οι πρώτες εντυπώσεις ήταν άριστες. Στα θετικά οι ωραίες κοπέλες (όχι πολλές, αλλά όμορφες και ευχάριστες), οι καλές τιμές (είσοδος 10€, χορός απλός 5€) και τα φανταστικά θεατρικά σόου ( λίγα, αλλά πολύ καλά). Στα αρνητικά ο μικρός χώρος (αλλά ωραία διακοσμημένος), οι λίγες κοπέλες και τα ποτά που δεν ήταν ιδιαίτερα ποιοτικά (θα ήθελα να ξέρω πόσο περισσότερο θα τους κόστιζε να σερβίρουν καθαρά ποτά και αυτό το λέω για όλα τα μαγαζιά αυτού του είδους).
Το προσωπικό ιδιαίτερα εξυπηρετικό και πρόθυμο, τα κορίτσια ιδιαίτερα ευχάριστα γυρνούσαν στα τραπέζια και γνώριζαν τους πελάτες. Υπήρχαν και ορισμένες που ζητούσαν ποτό ή χορό από μακρια, χωρίς να καθήσουν να γνωριστούν με τον πελάτη...αυτό δεν μου αρέσει καθόλου. Γνωρίζω βέβαια ότι δουλειά τους είναι να βγάλουν ποτά και χορούς, αλλά υπάρχει πάντα ο καλός και ο κακός τρόπος για να το πετύχουν αυτό... Χόρεψα με τρία κορίτσια που είχαν καλή συμπεριφορά και αληθινά οι χοροί τους ήταν από τους καλύτερους που έχω κάνει στην στριποκαριέρα μου!!! Μεγάλο χαμόγελο Όταν η κοπέλα γουστάρει τη δουλειά πού κάνει, δεν μπορεί παρά το αποτέλεσμα να είναι τέλειο και ο πελάτης να φύγει από το μαγάζι με ένα μόνιμο χαμόγελο και με άδειες τσέπες. Χαμόγελο Με τέτοιες κοπέλες, το μαγαζί θα γίνει το καλύτερο του είδους και έχει αφεντικά που το αξίζουν αληθινά.
Δεν συνηθίζω να γράφω ονόματα κοριτσιών που μου άρεσαν ή δεν μου άρεσαν, γιατί φοβάμαι ότι θα αδικούσα κάποιες...άλλωστε αυτά είναι προσωπικά γούστα. Μια κοπέλα που εμένα δεν μου άρεσε εμφανισιακά ή δεν είχε καλή συμπεριφορά σε μένα, μπορεί για κάποιον άλλο να είναι η καλύτερη και να θέλει να την παντρευτεί. Γενικά όμως πιστεύω ότι οι περισσότερες κοπέλες έδιναν τον καλύτερό τους εαυτό!!!
Πρόταση αγοράς: Εννοείται ότι είναι απόλυτα θετική και το μαγαζί παίρνει άριστα στη σχέση ποιότητα κοριτσιών/κόστους και στη σχέση ποιότητα χορού κοριτσιών/κόστους. Τώρα αν έπαιρνε άριστα και στη σχέση ποιότητα ποτών/κόστους θα ήταν ακόμη καλύτερα...
Καλό βράδυ στριπολάτρες!!! Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2016
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, fouxter, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού