Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επίσκεψη στον οίκο 2 φορές σε μια βδομάδα, την πρώτη φορά την δευτέρα πέτυχα την μόλις αφιχθείς kamelia η οποία έλειπε αρκετό καιρό στην πατρίδα της και δεν έχασα ευκαιρία ,καθώς το sex με το κορίτσι αυτό είναι άπαιχτο . Στην σημερινή επίσκεψη περιμένοντας να είναι εκεί ψιλοαπογοητευτικα καθώς είχε μόλις αποχωρήσει ,στην θέα όμως της Anzy καθ ως και του προγράμματος το οποίο είναι πλούσιο προχώρησα στα ενδότερα ,η είσοδος της στο δωμάτιο ήταν γρήγορη και ζεστή, άρχισε να με φιλάει σε όλο το σώμα ,στον λαιμοί ,στις ρόγες,στον κορμό και αφού μου έβαλε προφυλακτικό άρχισε μια πίπα αργή απολαυστική και βαθιά, η ανύψωση δεν άργησε να έρθει με καβάλησε παίρνοντας με όλο μέσα με πάθος και ζωντάνια δίνοντας στο στόμα μου τα βυζάκια της τα οποία είναι μικρά για τα γούστα μου αλλά αρκετά θελκτικά, τα οποία τίμησα δέοντος άρχισε τα γλωσσοφιλα αναζητώντας επιμόνως την γλώσσα μου και να την τσιμπουκώσει, εναλλαγή στάσεων συνεχιζόταν το σφυροκόπημα με αμείωτο βαθμό μου ζητάει να τις τον βάλω από πίσω, στα τέσσερα μια τρυπούλα που με υποδέχτηκε άνετα όλον και με δυνατό ρυθμό συνεχιζα να οργώνω την τρυπούλα της ζητώντας μου συνέχεια πιο μέσα ,αλλαγή στάσης από πάνω η anzy στο κωλαράκι της και τα βυζάκια στο στόμα μου, αλλαγή πάλι χαζεύοντας την πλάτη της προσπαθώντας να τελειώσω αυξησα ακομα τον ρυθμό μου κρατώντας την από τα κολομαγουλα να την ανεβοκατεβαζω πάνω στο καβλι μου με πάρα πολύ δυνατό και γρήγορο ρυθμό, βλέποντας οτι το τελείωμα δεν έρχεται σεβομενος και τον χρόνο της που απλόχερα και αβίαστα μου παρέδωσε της ζητώ να μου τον παίξει ώστε να τελειώσω, βγάλσιμο του προφυλακτικου μαλακία και ελαφρά φιλάκια στο κεφαλάκι φτύσιμο να υγανθει το τέλος έρχεται με δυνατόν οργασμό απο πλευράς μου και ατελείωτο σπέρμα στα χέρια της .Αφου πλύθηκε χαιρετηθηκαμε ευχαριστωντας ο ένας τον άλλο για τις όμορφες στιγμές. Στα θετικά το ομορφο και πεντακάθαρο δωμάτιο το μοσχομυριστο κορμάκι και η ευχάριστη αναπνοή.Σιγουρα μπηκε στα στανταρ μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
48
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pattayakias, sanexxx69, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού