Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η διαφορετικότητα άπό νέο παληκάρι πού ήμουν , μού δημιουργούσε ταραχή ταραχή ταραχή ....... ότι καί νά έκανα , όπου κι άν πήγαινα τό παλαιό ήτο τό τέρμα καί ή άφετηρία τής άτττττέρμονης ζωής μου...... τά > αύτά ήτανε τό LSD μου , παράφορες καί άπείκασμες σκέψεις ..... good for you ???? Προσκύνημα

Αναρωτηθήκατε πότε λατρεμένοι μου φίλοι εάν το μυαλό σας είναι φυσιολογικό ή έάν είναι διαφορετικό ?? κάντε λοιπόν σοβαρά τήν άσκηση συλλογισμού καί βρείτε τηή άπάντηση........ Θα έκπλαγείτε μέ τό άποτέλεσμα, είναι σίγουρο.ΈρωταςΈρωτας

Αγκύρας 1, ένας χώρος πεντακάθαρος, με όμορφη διακόσμηση . Το δωμάτιο μέ έρεθιστικό φωτισμό.....Καθαρά σεντόνια, καί όλα νά άπόπνεουν τήν αίσθηση του καινούργιου καί καθαρού.......Ναι!

Barbi Ναι! : Ανεξάρτητη ..... Αντισυμβατική ..... μέ ύψηλό IQ.......Απορρίπτη ότιδήποτε κραυγαλέο καί τετριμμένο....... > διαφορετικό, άπό αύτά πού προκαλούν αύχενοβραχιόνιο σύνδρομο ......... Κορμάκι λαχταριστό... Πολύ λεπτό με ένα ζευγάρι όρθωμένα βυζάκια, σφιχτά, λεμονάτα , μεσούλα δαχτυλίδι, πισινούλης χάρμα, άρμονικότατος, γιά φάγωμα....... μαζί της αίσθάνομαι , ότι είμαι μέ ένα πού βρέθηκα στό κρεβάτι μετά άπό ένα έντονο φλέρτ....... Ομολογώ ότι πάντα χαζεύω λίγο με το κορμί της, συνδυάζοντας τήν όπτική μέ τήν έπαφή, σέ μιά άπολαυστική διαδικασία προκαταρκτικών χαδιών, ήχων καί όσμών, καί τήν υφή του δέρματός της ίδιαιτέρως διεγερτική μέ άπίστευτα ίσορροπημένο καί άρμονικό κωλί, σέ άμεση συνεργασία μέ τό ύπόλοιπο σώμα ...............Χάδια φιλιά καί άγκαλιές στό ρεπερτόριο τής κάβλας πού άναδύεται άπό ένα νεανικό καί σφριγηλό κορμάκι...... Ίχνυλάτττττησα σχεδόν κάθε έκατοστό του βελούδινου δέρματός της καί , έχοντας διαβάσει τίς προτιμήσεις μου, έπιδόθηκε σέ ένα διαρκές καί έναλασσόμενης έντασης σέξ, πού δέν ήθελα με τίποτα νά τό τελειώσω........
Στα 4 ένα κωλί ποίημα καί ή θέα σκέτη τρέλα....... Ακολούθως λοιπόν άρκετές στάσεις έστίασα στην καλύτερη μαζί της μπαινόβγαινα απαλά και διεισδυτικά, νιώθοντας όλη την κόντρα τών τοιχωμάτων καί > έβγαζε μικρές κραυγούλες ήδονής σέ συνδυασμό με συσπάσεις του προσώπου >!

Κάπου έκεί όλοκληρώθηκε ή ένννννάτη τού Μπετόβεν μέσα σέ ένα κλίμα άπόλυτης ίκανοποίησης καί χαράς.

Αν καί είχε καί άλλον πελάτη πού περίμενε, παρέμεινε νά μιλήσουμε καί νά χαλαρώσουμε γιά μερικά λεπτά.........................

Ένα εύχάριστο > χαμογελαστό, πεντακάθαρο, μέ άέρα άρχοντικό πού τιμά αύτό γιά τό όποίο πληρώνεται..................................

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!!ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Barbie
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.271
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, TurboLover, PSAXTIRI και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαρτίου, 2016
Respect Κουλ
P
Parakmiakos
27 Μαρτίου, 2016
Συναγωνιστή, η Barbie κάνει και πρωκτικό? πρό ενός έτους περίπου είχα ρωτήσει τήν ίδια σέ site πού έβγαινε, καί μού είχε απαντήσει ότι δέν κάνει...μήπως τώρα έχει αλλάξει? κι άν ναί, μέ τό ίδιο αντίτιμο, ή χρειάζεται καί τό κάτι παραπάνω?
14 Απριλίου, 2016
Για να καταλαβω λιγο φιλε μου...η κοπελα ειναι τραβεστι ναι η οχι??? Γτ ειμαι στο παρα ενα να την επισκευτω!
Ευχαριστω!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3