Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη στο κατάστημα την Παρασκευή που μας πέρασε.
Πάρκινγκ εύκολο.
Εισοδος 15 ευρώ με ποτό (ποτά καθαρά, ήπια 3-4 ουίσκι και εφυγα-ξύπνησα κυριος).
Το μαγαζι πολύ καλό σαν χώρος (είχα καιρό να πάω), το μόνο κακό οι πολύ άβολες καρέκλες, μουσική πολύ καλή με dj ατακαδόρο και κεφάτο αλλά αν κάτσεις κοντά σε ηχεία σου παίρνει λίγο το κεφάλι!
Τώρα στα πιο ενδιαφέροντα....Πολλά κορίτσια (15-20) για όλα τα γούστα!
Το βασικό είναι ότι έχει τοπ μουνιά που δύσκολα βρίσκεις σε άλλα μαγαζιά του είδους!
Αναλυτικά(με σειρά βαθμολογίας κατά την γνώμη μου):
-ΤΟΠ ΤΟΠ ΤΟΠ θυληκο ή Κάτια! Ρωσσίδα, 1.83 υψος, με κώλο ανευ προηγουμένου, πλαστικό στήθος υπέροχο και σωμα που τα σπάει (καθώς κανει γυμναστηριο). Σόου στην ντουζίερα (μέτριο) και αργότερα στην πίστα με δονητές σε όλες τις τρυπούλες. Με καύλωσε μόνο που την κοιτούσα κ αναπόφευκτα πήρα πριβέ το οποίο ήταν πολύ αισθησιακό και καυλωτικό, με κλειστές κουρτίνες για απόλυτη ιδιοτηκότητα αλλα ώς εκεί, δεν έπαιξε τιποτε άλλο! Από τα καλύτερα που έχω συναντήσει σε τέτοια μαγαζιά!
-Ξένια, 32-33 χρονών, Ρωσσίδα μουνάρα-Μιλφαρα...λίγο ντεκαβλέ θα έλεγα ομως, δεν μου έβγαλε κάτι....πολύ όμορφη όμως!
-Σβετλανα, υπέροχο πλάσμα, θανατηφόρο κορμί απο τα λίγα...καύλα γενικώς!
-Μελαχρινή Μιλφάρα (δεν ξέρω όνομα) με υπέροχα βυζιά και ωραίο πρόσωπο-κορμί....8άρι γεμάτο!!
-Γκρέις, Ρωσσιδάκι με ωραίο κορμί και καλό πρόσωπο...είχε πολύ δουλειά γενικά, εμένα δεν μου έβγαλε κάτι αλλά ηταν καλό αντικειμενικά.

Το μαγαζί έχει κι άλλα πολύ ωραία κορίτσια που κυμαίνονται γυρω στο 7 (και χαμηλότερα βεβαίως βεβαίως), Ρωσσίδες, Ρουμάνες, μια ξαμθιά Ουκρανή με το μαλλί ώς τον κώλο κ πολύ ωραίο κορμί....πολλά ωραία κορμιά αλλα ως εκεί (για μένα). Αυτό που μου έκανε εντύπωση ειναι ότι ηρθαν 2-3 (αναμεσα τους κ η ξανθιά Ουκρανή που προανέφερα) κατα τη μία-μιάμιση να πιάσουν δουλειά. Περπατησαν μπροστά απ'όλους με....πολιτικά ρούχα Γλώσσα και μετά απο λίγο εμφανίστηκαν με τα μπικινάκια τους! Not good...

Συνοψήζοντας, στανταρ επιλογή μου πλέον αφού στα μαγαζιά που συνήθιζα να πηγαίνο (Λίντο, Ρασπούτιν, Χ-BAR)δεν υπάρχει αυτή η ποιότητα!
Στα πριβέ, διάφορες κορασίδες που πέρασαν απο το τραπέζι μου παίζοντας με και αφήνοντας διάφορα υπονούμενα, πρέπει να γίνεται κόλαση! Το φραπεδάκι πρέπει να είναι στανταράκι για κάποιες, μάλλον από τις μέτριες όμως! Άλλωστε οι μουνάρες δεν έχουν ανάγκη, έχουν δουλειά έτσι κι αλλιώς...

Αυτά, ελπίζω να μην κούρασα... Χμμμ; Χαμόγελο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2016
james034
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9.396
Πόντοι:
7.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, olddog, Constantinos27 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού