Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Ξενοδοχεία 66518
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολύ ωραίος και καθαρός χώρος.
Προσωπικά δεν χρειάστηκε να περιμένω αφού πήγα νωρίς το απόγευμα και είχα κάνει κράτηση από την προηγούμενη μέρα, αλλά φαντάζομαι ότι η αναμονή θα είναι σχετικά ευχάριστη (μέσα στα λογικά πλαίσια της φάσης για την οποία επισκεπτόμαστε τον χώρο).
Ο υπάλληλος στην υποδοχή μου έτυχε κάπως απότομος στην αρχή, μετά όλα οκ.
Το χοτέλι προσφέρει πολλές έξτρα υπηρεσίες για όποιον ενδιαφέρεται (sex toys και λοιπά).
Το πάρκινγκ είναι ανύπαρκτο, εγώ ευτυχώς μπορούσα να πάω με τα πόδια. Η πρόσβαση είναι πολύ εύκολη από το μετρό.
Το κόστος για δεύτερη κοπέλα είναι +10 ευρώ (δεν ξέρω αν αυτό ισχύει γενικά στα ξενοδοχεία του είδους, οπότε δεν το κρατάω για αρνητικό).
Θα ξαναπεράσω.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
108
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, draxan04

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2016
Τύπε έκανες κράτηση μήπως και δεν βρεις ελεύθερο δωμάτιο ΣπασίκλαςΧμμμ;.Που κατούρησες όμως δεν μας είπες Χμμμ;Ναι!Ναι!
05 Μαρτίου, 2016
Κατι πρεπει να εχεις μπερδεψει στο τελος με μετρο (κοντα?) και δευτερη κοπέλα +10 €!!!!!!
06 Μαρτίου, 2016
το μετρο φιλε δεν ειναι κοντα εκτος αν γουσταρεις ποδαροδρομο...εγω δεν το γουσταρω οποτε κοντα 900μετρα ειναι αρκετα για να τα θεωρω κοντα....+10 ευρω για extra ατομο αν ερθει στο δωματιο οχι μονο κοπελα...τα περισσοτερα hotel ζητανε ολη την ταριφα...το κατουρημα kostaki ειναι απλο τα ριχνεις στις μπανιερες χοντρο αν σου ερθει τι κανεις.....Ναι!Ναι!Ναι!
06 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως, ξέχασα να αναφέρω ότι η τουαλέτα είναι έξω από το δωμάτιο.
06 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρώτη φορά πήγα σε χοτέλ και δεν ξέρω αν αυτό με τα +10 είναι κάτι που ισχύει και σε άλλα.
Ο σταθμός μετρό Αμπελόκηποι είναι 15 λεπτά με τα πόδια. Για μένα δεν είναι μακριά (αλλά αυτό είναι υποκειμενικό - μου έχουν πει ότι περπατάω γρήγορα )
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5