Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ακόλουθη κριτική εξιστορεί μια πολύ παράξενη συνεύρεση, την πλέον παράξενη που μου έχει τύχει στις περιπλανήσεις μου στα άδυτα του αγοραίο έρωτα.Μια συνηθισμένη μέρα λοιπόν αποφάσισα να πάω να αδειάσω την μπουκάλα ύστερα από παρατεταμένη αποχή από τον αυνανισμό κι ύστερα από ένα σύντομο νταλαβέρι με μια αναποφάσιστη κοπελίτσα.
Αρχικός μου προορισμός ήταν τα σπίτια της Κολωνού που είναι καλύτερα όσον αφορά την υγιεινή και την ασφάλεια από αυτά της Ιάσωνος.Όμως ήταν κλειστά τα περισσότερα και έτσι κατευθύνθηκα προς το γραφικό καντούνι της Ιάσωνος που μοιάζει σαν να βγήκε από καρτ ποστάλ της Αβάνας.Μετά από περιπλάνηση αρκετής ώρας εισήλθα στο σαλόνι της Ιάσωνος 30Β.Με υποδέχθηκε η ευγενική και ευχάριστη υπηρεσία αναοινονοντάς μου το πρόγραμμα και την εργαζόμενη της βάρδιας, ενώ μετά από λίγο εμφανίστηκε και η κοπέλα, η Τζώρτζια, μια εύσωμη , σχετικά ψηλή και ξανθιά 40αρα με τεράστια βυζιά και καμπύλες.Έδωσα το δεκάευρω στην τσατσά και πέρασα στο δωμάτιο.
Έκανα ένα τσιγάρο.Ύστερα από δεκάλεπτη παραμονή η Τζώρτζια μπήκε στο δωμάτιο, γδύθηκε και ξεκίνησε τα προκαταρκτικά.Με έγλυψε στο στήθος και την κοιλιά, στην συνέχεια μου εφάρμοσε την καπότα ξεκινώντας μια πολύ αργή και βαθιά πίπα με ελάχιστο χέρι και δόντι.Ήρθε από πάνω μου και ξεκίνησε το γαμήσι.Ήταν φοβερά στοργική και τρυφερή, γεγονός ποθ μου προξένησε μια κάποια εντύπωση.Εγώ στο μεταξύ απολάμβανα τις βυζάρες της με κάθε τρόπο.Εκείνη με φιλούσα στο πρόσωπο, σύντομα με πλησίασε στο στόμα με αποτέλεσμα να ανταλάξουμε μερικά παθιασμένα γλωσσόφιλα, αργά και απολαυστικά.Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό ενώ με χαϊδευε στην πλάτη χωρίς να με γρατζουνάει περιορίζοντας τα προστυχόλογα.Σε αυτή τη στάση έχυσα λοιπόν.
Με το έχυσα έπιασε το προσωπό μου με τα χέρια της κοιτόντας με στα μάτια έχοντας καταλάβει ότι ήμουν λιγάκι αγχωμένος, σφιγμένος και άυπνος.Με κοίταξε με ένα περίεργο στοργικό βλέμμα.Με ρώτησε αν αγχώνομαι γενικότερα και να νιώθω άβολα.Μου είπε:"Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου, μην αγχώνεσαι.Κοίταξε μια λύση θα ήταν να πηγαίνεις διαρκώς με την ίδια γυναίκα που θα ξέρει τα κουμπιά σου και θα υπάρχει μαι σχέση άνεσης και εμπιστοσύνης ανάμεσά σας.Δεν είναι κακό αυτό..." μου είπε.
Ειλικρινά δεν ξέρω τι ακριβώς εννοούσε.Υπάρχουν δυο πιθανές ερμηνείες.Πρώτων, ψάχνει για έναν μόνιμο και σταθερό πελάτη, δίχως ωστόσο να διακρίνω την οποιαδήποτε πονηριά ή σκοπιμότητα στα μάτια της.Δεύτερον ήθελε να με αποτρέψει για άγνωστους λόγους από τα μπουρδέλα και να βρω μια κοπελίτσα στην ηλικία μου για σχεσάκι και σεξ.
Πάντως, καλή η BBW, ενώ μου φάνηκε άνθρωπος με στοιχειώδεις γνώσεις ψυχολογίας και σεξουαλικότητας.Λογικό, τόσα χρόνια στο κουρμπέτι.Είναι μεγάλο σχολείο το "πεζοδρόμιο".Γενικά η όλη φάση μου θύμισε ελαφρώς τα Κόκκινα Φανάρια που έχουν αντικατασταθεί με λευκά πλέον.
Πάντως τα σοφά λεγόμενα της με αποτρέπουν για μια ακόμη συνέυερση μαζί της ένεκα μια ανόητης ντροπής.Αυτό ίσως οφείλεται στην μητρική και ελαφρώς τυπική συμβουλευτική συμπεριφορά της.
Υ.Γ.Συνομίληκοι συναγωνιστές που έχετε θέματα άγχους στο σεξ σας την συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Υ.Γ.2 Να είσαι καλά ρε Τζώρτζια! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Μάκης Τσατσαρίδης, perseas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού