Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175238
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
10.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Πηγα σινεμαδακι καυλωμενος αγρια μπας και βρω πουτσο να τον περιποιηθω. Καθησα κατω και εβλεπα μια πουτανα στην οθονη να την ξεσκιζουν πιπα κωλο 2 πουτσαραδες! Την ζηλεψα!!!
Ηρθε ενας μπαρμπας διπλα μου και καθησε. 65αρης. Aρχισε να χαιδευει το παντελονι του.
Τον ρωτησα αν θελει να του παρω πιπα και κατεβασε το παντελονι! Ειχε ενα πολυ ομορφο καυλι, χοντρο και μεγαλο!
Αρχισε να με φιλαει στον λαιμο και παντου.Του φορεσα καποτα και εσκυψα και πηρα το ομορφο καυλι του στο στομα μου!
Ηταν τεραστιο και πολυ σκληρο!! Αρχισα να το ρουφαω μεχρι την ριζα για 5 λεπτα. Ο μπαρμπας μου ζητησε να με γαμησει και ειπα ναι.
Με πηρε στις τουαλετες στο υπογειο. Μπηκαμε στην μικρη σκοτεινη τουαλετα και εσκυψα στο καυλι του! Mε αρπαξε απο τα μαλλια και μου γαμουσε αγρια το στομα!
Με πονουσε το καυλι του στο λαρυγγι! Μου ετρεχαν τα σαλια και τα δακρυα!
Με σηκωσε και με γυρισε ! Μου φωναξε, σκυψε πουτανα να στον βαλω στον κωλο!
Σαλιωσα την τρυπα μου, μου εριξε μερικα μπατσιδια με αρπαξε απο τα μαλλια και μου τον καρφωσε πολυ δυνατα...Τραβηχτηκα , γιατι με ξεσκισε απο τον πονο....
Τον παρακαλεσα να μπει σιγα σιγα! Μπηκε σιγα σιγα ολοκληρος!!!! Ηταν καυτος και απιστευτα σκληρος!!!!
Με αρπαξε απο την μεση και τα μαλλα και με ξεσκιζε βριζοντας για 10 λεπτα! το προσωπο μου ειχε κολλησει στο καζανακι και οι μπατσες επεφταν βροχη! Δεν καταλαβαινα που την εβρισκε τοση δυναμη και καυλα ο καριολης να μου πεταει τα ματια εξω!!!
Βγηκε απο τον κωλο μου και με εβγαλε εξω απο την τουαλετα.ηθελε να του καθαρισω καλα το καυλι και να με βλεπει στο φως! Αρχισε να μου τραβαει παλι τα μαλλια δυνατα.
Σηκωσε το ενα του ποδι και εχωσε την μουρη μου κατω απο τα αρχιδια του! Μου εβαλε και τα 2 αρχιδια μεσα στο στομα !!!
Κοντεβα να πνιγω.
Ξαναχωσε την καυλαρα του στο λαρυγγι μου και την κρατησε μεχρι την ριζα οπου και αδειασε το σπερμα του μεσα στην καποτα. Την εβγαλε ,σκουπιστηκε τον ευχαριστησα και εξαφανιστηκε.
Εγω ανεβηκα στον εξωστη να ψωνιστω λιγο ακομα.
Εκει με πλησιασε ενας μπαρμπας 70αρης και με ρωτησε τι ψαχνω. Του ειπα οτι μου αρεσουν οι πιπες ! Με πηρε μαζι του και καθισε στις πλαινες καρεκλες του εξωστη.
Εγω στα γονατα του ανοιξα το φερμουαρ και πεταχτηκε εξω ενα χοντρο καυλι! Φορεσε μονος του καποτα και αρχισα να τον ρουφαω δυνατα!
Τελειωσε σε 3 λεπτα. Διπλα μας καθοταν ορθιος ενας μαυριδερος και επαιρνε ματι. Του λεω τι θες και μου λεει θελω να μου παρεις τσιμπουκι κι εμενα.
Τον ρωτησα απο που ειναι και μου ειπε οτι ειναι πακιστανος και δεν θελει λεφτα.
Ο μπαρμπας του ειπε οτι κανω υπεροχο τσιμπουκι και τον ευχαριστησα!
Ορθιος ο πακιστανος εγω στα γονατα, του φορεσα καποτα και τον εβαλα στο στομα μου ολον!
Ηταν πολυ καθαρος και ο ξυρισμενος πουτσος του μοσχοβολουσε αρωμα!
Τον τσιμπουκωνα 5 λεπτα μεχρι που εχυσε κι αυτος!
Μου ειπε πως ειμαι πολυ καλο τσιμπουκι τον ευχαριστησα κι αυτον και εφυγε.
Αυτο ειναι ενα υπεροχο πρωινο στο Αβερωφ.
ΈρωταςΤωρα που γραφω ο κωλος μου ποναει απιστευτα απο το καυλι του γερου!!
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kariolitsa, akislove, pirkavlos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2016
ασε αας ρε φιλος... ολοι οι γεροι που σε γαμησαν εσενα τεραστια καυλια ειχαν!
ολους τους κωλογερους ψωλαραδες τους εβγαλες!
ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
10 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ειπα οτι ολοι τον ειχαν τεραστιο.ετυχε αυτοι οι 2 απο τους 30 που ηταν εκει.. αλλα αληθεια εσυ πιστευεις οτι οταν μεγαλωνει ο ανθρωπος μαλλον το καυλι του μικραινει....εισαι ζηλιαρης !
K
kendavros
11 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
11 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνω με την εικονα σου! 3 φορες εισαι!
K
kendavros
25 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστα,είναι δυνατόν, όλοι οι κωλόγεροι να είναι ψωλαραδες? Σιγά...
10 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την λεξη ''ολοι'' που την ειδες γραμμενη ???
K
kendavros
19 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι μερικοί πάντως ηλικιωμένοι,Γερο-μύστης που πραγματικά δεν το πιστεύεις πόση αντοχή έχουν!
Είναι της παλιάς γενιάς που λένε! Γλώσσα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7