Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Call-Girls 23874
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια γρήγορη και εύκολη συνεννόηση με το γραφείο, κανονίστηκε το ραντεβού με την Sabrina. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και μπήκε μέσα με έναν αέρα και ένα νάζι σαν να με γνώριζε από πριν, σαν να είχαμε συναντηθεί πολλές φορές στο παρελθόν. Κι όμως ήταν η πρώτη μας φορά! H Sabrina είναι μια νεαρή γυναίκα από την Ουγγαρία, με καστανόξανθα μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο και όμορφα μάτια. Το σώμα της είναι πολύ καλό όπως και το στήθος της. Λόγω της συμπεριφοράς της, ξεκινήσαμε τα χάδια και τα φιλιά κυριολεκτικά με το που άνοιξα την πόρτα! Πέφτουμε στο κρεβάτι και αρχίζει ένα μπαλαμούτι με τα ρούχα σαν να ήταν η κοπέλα μου. Διακόψαμε εντελώς απρόθυμα για μπανάκι και αμέσως επιστροφή για μάχη. Με ξαπλώνει στο κρεβάτι και μου κάνει μια πολύ καλή πίπα, έντονη, υγρή και με αρκετή περιποίηση στα μπαλάκια και την γύρω περιοχή. Πριν προλάβω να συνέλθω από την ευχαρίστηση, ανεβαίνει πάνω στο εργαλείο και δίνει ένα απίστευτο ρεσιτάλ. Να σας πω την αλήθεια, πρώτη μου φορά τελείωσα χωρίς ουσιαστικά να έχω εγώ τον πρωταγωνιστικό ρόλο στις κινήσεις. Μείναμε λίγη ώρα αγκαλιά και μιλήσαμε φιλικά (Ελληνικά) μέχρι να επανέλθω στην επιθυμητή κατάσταση. Μόλις αντιλήφθηκε ότι βρίσκω ξανά τον εαυτό μου, σπεύδει να ξεκινήσει άμεσα δεύτερο γύρο. Αυτήν την φορά όμως πήρα εγώ τα ηνία και προχωρήσαμε σε μια συνεχόμενη εναλλαγή στάσεων για πολύ ώρα. Άλλοτε σε ήρεμο και τρυφερό τέμπο, άλλοτε με μεγάλη ένταση και δύναμη. Η Sabrina πάντα είχε τον τρόπο να συμμετέχει πραγματικά και να με φτιάχνει απίστευτα. Μέσα σε αυτό το κλίμα που σας περιγράφω, κατέθεσα και δεύτερη φορά πάνω στο σώμα της. Μείναμε λίγο ακόμα αγκαλιά και μετά μπανάκι και ντύσιμο. Αλλά η Sabrina δεν είχε πει ακόμα την τελευταία της λέξη. Κατά την διάρκεια της ετοιμασίας της για να φύγει, συνέχισε να με προκαλεί ερωτικά (όλο νάζι) και να με φιλάει. Μέχρι που χορέψαμε κιόλας στον ρυθμό ενός τραγουδιού που έπαιζε στο ραδιόφωνο! Πιστεύω ότι ταίριαξε πολύ η χημεία μας, για αυτό και η συνάντηση μας είχε εκείνο το απογειωτικό αποτέλεσμα. Κλείνοντας να πω ότι η Sabrina είναι ένα νέο όμορφο κορίτσι, γεμάτο πάθος, μπρίο και νάζι που σε ανανεώνει πραγματικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Robomangr
Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, satyrus, Black1978 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2016
Πολυ δυνατη γκομενα Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1