Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η περιστασιακή μονογαμία με έχει αποσυντονίσει λίγο...
...τα καταπιεσμένα πολυγαμικά μου ένστικτα αναδύθηκαν απο μέσα μου και παρέα με εξωθεσμικό συναγωνιστή βαλθήκαμε να φιλοσοφούμε στους λιωμένους δρόμους...
...διάφορες σειρήνες διηδονισμού με δελέασαν αλλά το οικονομικό τίμημα διοχέτευσε αιμάτωση άνωθεν...τέλοσπάντων , επι του θέματος...
σκεύος ηδονής : Αντριάννα , οι μαστικές υπερκαμπυλότητές της ερέθισαν τον οπτικό μου φλοιό ο οποίος διήγειρε το λιμβικό μου σύστημα και άρχισα να χαϊδεύω τον συναγωνιστή μου... η γλωσσική σιελόρροιά μου και η υπεραιμία του προσώπου μου έγινε ντροπιαστικά εμφανής (!) ...
...το δωμάτιο μύριζε πακιστανίλα , σκατόλη και καλτίλα ...το θηλυκό εισήλθε και της πρότεινα απλά να γευτώ τις καμπύλες της...εκείνη δέχθηκε και έτσι έλειχα τους μαστούς της αργά , αισθανόμενος ένα -ένα τα φυμάτια μοντγκόμερι και της θηλές της ενώ χειροπαλινδρομούσα το πεο-εντέριο μου ...το οποίο αργά αργά φούσκωνε ...ίσως και με την επήρρεια κάποιας ποσότητας τανδαλαφίλης που ενδεχομένως είχε μείνει στο αίμα μου απο το όργιο του προηγούμενου ΣΚ...
...τεσπά , το εντέριο φούσκωσε και όταν κόρεσα τις μαστολειχικές μου ορέξεις το σφήνωσα στον περιλιπασμένο και ανοιχτό κόλπο της και μετά απο 3-4 πιστονιές εξέκρινα το υγρό...
...μου είπε "πολύ γρήγορα έχυσες" και της απάντησα ότι "εδώ είναι γρήγορα" , αν ήσουν στο σπίτι μου και με είχες ερωτευτεί ίσως να το είχαμε επιβραδύνει...κάτι μου απάντησε αλλά δεν έδωσα σημασία...το ευφοριστικό οπιοειδές είχε εκκριθεί, απεμπλάκην απο την παρουσία της ...και μια ρίγη σιγκίνησης διαπέρασε το ταλαιπωρο σαρκίο μου ...δημιουργώντας μέσα μου μια ευεξία πορνικής τελειότητας !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, aselgeia και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2016
Άντε μπράβο...καιρό είχαμε να σε απολαύσουμε άρχοντα...Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1