Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Σάββατο βράδυ , αφού κάναμε μία μίνι βόλτα σε καμιά δεκαπενταριά σπιτάκια Φωκαίας και Φυλής μαζί με τον φίλο Crazy Ivan του πρότεινα να έρθουμε εδώ για να δοκιμάσω την Όλγα που την είχα βάλει στα υπόψη από άλλες βόλτες μου που την είχα δει. Δούλευε (άρεσε και στον τρελορώσο) έτσι πλήρωσα κατευθείαν και πέρασα στο λιτό δωμάτιο.

Η Όλγα πρόκειται για μία πολύ κοντή κοπέλα 25 ετών από την Ουκρανία , κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί , ροζουλί μουνάκι(που δεν το προσφέρει για γλύψιμο) , δουλεμένη κωλοτρυπίδα υπέροχη (που δεν την δίνει και ούτε αφήνει να γλύψεις) , έχει πίρσινγκ στην μύτη και στον αφαλό και μιλάει μόνο αγγλικά. Στο σαλόνι σαλονάρισε με τακούνια αλλά στο δωμάτιο ήρθε με κάτι γουνέ μποτάκια στο χρώμα του πάγου.

Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει και με πέτυχε να σκουπίζομαι , με μεγάλη αγωνία με ρώτησε αν μιλάω αγγλικά και όταν της απάντησα καταφατικά χαμογέλασε. Έβγαλε τα εσώρουχα της και τα μποτάκια , την πλησίασα την αγκάλιασα και πραγματικά την έκρυψα μίας και είναι μικροσκοπική , στα χέρια μου είχα λίγα νερά και την πάγωσα , μου ζήτησε να τα σκουπίσω. Το έκανα , την πλησίασα ξανά και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό , στο στόμα όταν επιχείρησα έστρεψε το κεφάλι της , χούφτωνα τα κωλομέρια της με τα χέρια μου ενώ σε τρίψιμο στο μουνάκι της τραβήχτηκε. Είδα ότι δεν είναι για πολλά πολλά οπότε ξάπλωσα , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό στους ώμους και στα χέρια !!! ενώ μου έκανε κοπλιμέντο για το άρωμα μου , κατέβηκε πιο κάτω , έπιασε τον πούτσο μου με τα χέρια της και τον έβαλε στο στόμα της. Ξεκίνησε πίπα η οποία είναι μετριότατη , με πάρα πολύ χέρι και γλείψιμο μόνο στο κεφαλάκι , για αρχίδια ούτε λόγος…

Πέρασμα προφυλακτικού , λίγο ακόμα πίπα , τώρα με λίγο λιγότερο χέρι και ελάχιστα πιο βαθιά… Την ανέβασα από πάνω μου και πραγματικά την έκανα ότι ήθελα έτσι μικροσκοπική που είναι , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου σε διάφορους ρυθμούς και όταν την κάρφωνα δυνατά στον πούτσο μου αναστέναζε και ξεφυσούσε….Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , ωραίο στήσιμο και ωραίο κωλαράκι , επιχείρησα να της το γλύψω και πετάχτηκε σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα , γύρισε το κεφάλι της χαμογέλασε πλατιά και μου είπε με νάζι no… Την γάμισα για λίγο πισωκολλητα και στην συνέχεια της είπα να τον πάρει στο στόμα. Γύρισε ξάπλωσε μπροστά στον πούτσο μου και τον πήρε στο στόμα χωρίς όμως να βγάλει το προφυλακτικό. Μετά από λίγο τελείωσα στο στόμα της (φυσικά με καπότα χα χα χα).

Σηκώθηκε σκουπίστηκε με μωρομάντιλα με καληνύχτισε και έφυγε . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , γενικά ήταν μία μέτρια συνεύρεση με μία κοπέλα που έχει σωματότυπο που προτιμώ από όλα τα άλλα , φτωχή συμμετοχή και μετριότατη πίπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Όλγα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού