Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83487
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι . Τηλεφωνική επικοινωνία με την κα. Γιάννα , όπου με ενημέρωσε ότι δουλεύει μόνο η Εμμανουέλα , δεν το σκέφτηκα καθόλου και ας είχα κάνει δύο καταθέσεις ήδη . Την Εμμανουέλα την είχα βάλει στο μάτι απο τότε που δούλευε σαν Εύη στο Δημοκρίτου 8 , στην προηγούμενη μου επίσκεψη στης κας. Γιάννας για να περάσω μαζί της έπρεπε να περιμένω 2.5 ώρες , έτσι σήμερα ήταν ευκαιρία . Είχε μόνο δύο πελάτες πριν απο μένα έτσι μετά απο αναμονή μίας ώρας και ενός τετάρτου σε ένα απο τα σαλονάκια ήρθε η σειρά μου.

Η κα.Γιάννα με πέρασε στην σουίτα(έτσι λέει η Γιάννα το μοναδικό δωμάτιο που έχει μέσα ντουζιέρα) , έκανα το μπανάκι μου και περίμενα μέχρι να έρθει η Εμμανουέλα . Η Εμμανουέλα είναι μία 19χρόνη ελληνίδα ξανθιά πλέον , σχετικά ψηλή μίας και έχει ύψος 1.75 , με κανονικό σώμα και υπέροχα σχεδόν 3άρια βυζιά , έχει και 3 τατού , μία καρδούλα πολύ χαμηλά στο στομάχι , ένα στο αριστερό βυζόμπαλο στο πλάι του που συμβολίζει την γονιμότητα και ένα στα πλευρά που συμβολίζει την οικογένεια. Ήρθε στο δωμάτιο φορώντας μία άσπρη πετσέτα , ψηλή κουβεντούλα με ονόματα ευχές για το νέο έτος κλπ , της τράβηξα την πετσέτα και την έφερα κοντά μου , άρχισα αμέσως επίθεση στις βυζάρες της χούφτωνα την κωλάρα της ενώ δεν άργησαν να ξεκινήσουν τα καυτά μακράς διαρκείας γλωσσόφιλα(παρεμπιπτόντως ξέρει να φιλάει ωραία), την γύρισα απότομα και την έσπρωξα να στηθεί στα τέσσερα , έσκυψα απο πίσω της άνοιξα τα κωλομάγουλα της με τα χέρια της και έκανα ένα γρήγορο πέρασμα τόσο απο το μουνάκι της όσο και απο την κωλοτρυπίδα της. Γύρισε και σηκώθηκε , δεν θα την βγάλεις την πετσέτα μου είπε , με την πετσέτα μου θυμίζεις αρχαίο έλληνα συνέχισε , ξέρεις οι αρχαίοι έλληνες ήταν πονηροί , έλα να σου δείξω τι έκαναν...

Μου έβγάλε την πετσέτα έσκυψε μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , τον εξαφάνισε στην κυριολεξία , πίπα υγρή με συνεχή deep throats , αυξομειώσεις ρυθμού , απίστευτο καραμέλωμα αρχιδιών και γλείψιμο σε όλο το εσωτερικό του μπουτιού και όλα αυτά κοιτάζοντας με συνέχεια στα μάτια , με είχε κάνει τούρμπο και για να μην χύσω πραγματικά της έπιασα το κεφάλι και την σταμάτησα , την έβαλα ανάσκελα στο ντιβάνι , αρχίσαμε να φιλιόμαστε και να χουφτώνω τις βυζάρες της , κατέβηκα προς τα κάτω με΄χρι που έφτασα σε απόσταση αναπνοής απο την μουνάρα της . Το μουνί της υπέροχο δεν ξέρω αν θα το αποδώσω καλά αλλά μου θύμιζε ανοιγμένο μεγάλο σύκο.. την έγλυψα για αρκετή ώρα , σου αρέσει να με γλύφεις με ρώτησε , τέτοιο μουνί ναι της απάντησα , συνέχισε τότε γιατί μου αρέσει είπε...Αφού την έγλυψα για αρκετή ώρα σηκώθηκα , χτύπησα τον πούτσο μου στην κλειτορίδα της και τον έτριβα στο μουνί της....φόρεσε μου προφυλακτικό τώρα σχεδόν την διέταξα γιατί θα έχουμε ιστορίες της είπα , τι ιστορίες ρώτησε γελώντας...

Πέρασμα προφυλακτικού (με γεύση φράουλα) και μπήκα μέσα στην μουνάρα της έτσι όπως ήταν ανάσκελα , βαθιές αργές διεισδύσεις στο ξεκίνημα , μετά σήκωμα των ποδιών της ενωμένα ψηλά και πιο γρήγορο ρυθμό . αυτή έπαιζε με την κλειτορίδα της και έτριβε τις ρόγες απο τις βυζάρες της συνεχίσαμε για λίγο έτσι , την έφερα πιο μπροστά και πήγα να χώσω τον πούτσο μου στην κωλοτρυπίδα της , περίμενε θα χρειαστούμε λίγο λαδάκι είπε ...της έδωσα το μπουκαλάκι με το τζέλ , έβαλε μία δόση στην υπέροχη κωλοτυρυπίδα της όπου την άνοιξε χώνοντας μέσα σε αυτήν δάχτυλα της , πήγα να μπω αλλά μου έπεσε λίγο ο πούτσος , ξανακάντον σκληρό μου είπε , με το ένα χέρι της έπαιζε το “σύκο” της και με το άλλο τον πούτσο μου...δεν άργησα να ατσαλωθώ πάλι , σιγά σιγά με οδήγησε στην κωλοτρυπίδα της και αφού έμεινα για λίγο ακίνητος μέσα της σιγά σιγά άρχισα να την σκίζω , σταδιακά ανέβαζα ρυθμούς μέχρι που άρχισα να την ξεσκίζω στη κυριολεξία , αναστεναγμοί πόνου και ευχαρίστησης απο πλευράς της μίας και το κωλογαμίσι κράτησε σχεδόν ένα δεκάλεπτο!!!! Θα τα πάρεις στο στόμα την ρώτησα , ναι μου είπε , βγήκα από μέσα της , έβγαλα το προφυλακτικό , σηκώθηκε απο το ντιβάνι και έσκυψε μπροστά μου , πήρε ξανά τον πούτσο μου στο στόμα της όπου είχαμε την εξαφάνιση του Νο2.... μετά απο λίγο άρχισα να χύνω στο στόμα της στην κυριολεξία με στράγγιξε , έβγαλα τον πούτσο μου απο το στόμα της ή για να πώ την αλήθεια τον άφησε απο το στόμα της , με κοιτούσε κατάματα και ξαφνικά ακούω ένα γκλούπ και τα κατάπιε ,ααα έκανε ενώ η καυλωτική αυτή στιγμή που εξελισσόταν μπροστά στα μάτια μου είχε και συνέχεια αφού μία πάρα πολύ μικρή ποσότητα είχε προλάβει να στάξει στην βυζάρα της , την μάζεψε με το δάχτυλό της και την έγλυψε και αυτή...είσαι κακό κορίτσι της είπα και γέλασε.... Τα είπαμε για κάνα δεκάλεπτο και έφυγε για τον επόμενο πελάτη .

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 45 λεπτά , μασάζ δεν έκανα καθόλου μίας και είχα απίστευτες καύλες , η πιτσιρίκα είνα μέσα στην καύλα γλύφει απίστευτα και γαμιέται απο παντού σαν να είναι η τελευταία της φορά . Τα καλά λόγια που είχα ακούσει γι αυτήν επιβεβαιώθηκαν , ελπίζω να συνεχίσει να δουλεύει στης κας.Γιάννας για να την ξεσκίσω πάλι.

Υ.Γ μασάζ δέν έκανα και το 5 το έβαλα τυπικά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2016
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2016
Φίλε Smirni ακόμα θυμάμαι το γαμήσι της στη Δημοκρίτου!!! Προσκύνημα
Μας έβαλες πάλι σε μεράκια... Γλώσσα
Καλή χρονιά!
04 Ιανουαρίου, 2016
Ωραίος!!Καλά έκανες και τραβήχτηκες στην πίπα...εγώ με 30λεπτο '69' και 4 λεπτά reverse cowgirl δεν άντεξα να την γυρίσω στα 4 για κωλαράκι...αύριο με το καλό!! Ναι!
06 Ιανουαρίου, 2016
Έχω ακούσει τόσα για τον χώρο κ τις κοπέλες και θέλω να τον επισκευθω!μπορεί κάποιος να μου δώσει τις απαραίτητες οδηγίες κ τηλ?
06 Ιανουαρίου, 2016
Μπράβο Σμύρνη. Ωραία κριτική.
Θα τιμηθεί άμεσα ..
Thanks
14 Ιανουαρίου, 2016
τόσο δυνατό το πιτσιρίκι?
12 Φεβρουαρίου, 2016
Γεια και από εμένα , θα μπορούσε κάποιος συναγωνιστής να μου δώσει το τηλέφωνο του εν λόγω μαγαζιού?

Υ.Γ. Ξέρει κάνεις γιατί ενώ παλιότερα μπορούσα να στείλω προσωπικά μηνύματα, πλέον δεν μπορώ?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6