Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νίκα είναι μια σλαβόφωνη ιερόδουλη,γύρω στα 35-40 ετών,πιθανόν Ρωσίδα κρίνοντας από τη Γλώσσα που ακούω όταν μιλάει με την τσατσά,ξανθιά,σχετικά κοντή,έχει πρόσωπο μέτριας ομορφιάς,με κορμί ικανοποιητικό για την ηλικία της,με λίγα ''ζυμαράκια''.Ανακοινώνεται ελεύθερο στοματικό,''69'',''ισπανικό'' και αυταρχικό.Ηρθε στο Μεταξουργείο πρόσφατα από άλλα μαγαζιά κεντρικά,άκουσα από την Αλκιβιάδου.
Αυτό που με κερδίζει είναι η πολύ ζεστή αύρα που μεταδίδει,μου αρέσει να την... αποπλανώ,τηρουμένων των αναλογιών πάντα σε σχέση με τον χώρο και τη χρηματική συνδιαλλαγή που εμπλέκεται,να τη γλείφω στο κορμί και στο μουνί μέχρι να υγρανθεί,και να τον παίρνει όσο πιο βαθιά γίνεται,με αρκετά αληθοφανή συμμετοχή,χωρίς να δυσανασχετεί,αντιθέτως με παροτρύνει για πιο δυνατά!Η επιδερμίδα της είναι λεία,και την βρίσκω πάντα καθαρή και διακριτικά αρωματισμένη.Στον λιγοστό χρόνο της συνεύρεσης δεν έχω βγάλει σαφή συμπεράσματα για την ποιότητα της πίπας της,μιας και δεν την έχω πολύ ανάγκη,αλλά επιδίδεται και σε ορχεολειχία από μόνη της.
Προτείνεται για πελάτες που δεν ψάχνουν τα τέλεια κορμιά,αλλά να κάνουν σεξ με μια τίμια ιερόδουλη,όπως και για... μερακλήδες!(''Θου Κύριε φυλακήν τω στόματί μου!'')
Το πάρκιγκ ενδεικτικό λόγω μοτό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Νίκα
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.593
Πόντοι:
10.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, TZOYLI και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2015
Άριστος σχολιασμός εμφάνισης / υπηρεσιών
P
Parakmiakos
10 Δεκεμβρίου, 2015
Σωστός.
Καπέλο
Ζ
Ζορό_2
30 Δεκεμβρίου, 2015
Νέστωρ ...... Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3