Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H Bαλεντίνα είναι καινούρια κοπέλα στο μαγαζί, απο Ρωσία.Εμφανισιακά είναι κανονικών κιλών,με καστανά σγουρά μαλλιά στο ύψος των ώμων.Δεν γνωρίζει Ελληνικά και η συνεννόηση γίνεται με τα λίγα βασικά Αγγλικά που μιλάει και περισσότερο με την διεθνή γλώσσα του σώματος.
Η κοπέλα εισήλθε στο δωμάτιο αρκετά εύθυμη και βιρτουόζα όπως ήταν και στο σαλόνι που την είδα.Την αγκάλιασα φιλώντας την και ανταποκρίθηκε ευχάριστα στα φιλιά μου σε όλη την διάρκεια της συνεύρεσης αλλά ανά διαστήματα και όχι παρατεταμένα.Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η κοπέλα ξάπλωσε πάνω μου αγκαλιάζοντας με και αρχίσαμε την προθέρμανση με αγκαλίες,χάδια και φιλιά. κοπέλα με φιλούσε περιοδικά και με έγλειφε στον λαιμό,στις θηλές του στήθους για να καταλήξει στο πέος το οποίο αφού καθάρησε με μωρομάντηλο ξεκίνησε να το περιποιήται και αυτό.Η πίπα της ήταν μετρίου βάθους,με χρήση χεριού και σχετικά καλής ηδονικότητας αν και χρειάζεται ακόμα προσπάθεια για να βελτιώσει την τεχνική της.Πάντως το προσπαθούσε καλά.Ορχεολειχία δεν παρέχει.
Στην στάση του 69 περιποιήθηκα το μουνάκι της με μαεστρία ενώ η κοπέλα συνέχισε την πίπα.Δάχτυλα γενικώς δεν δεχόταν και τα απέφευγε ευγενικά.Μετά απο λίγο μόνη της χωρίς να της πω τοποθέτησε το προφυλακτικό και ανέβηκε απο πάνω μου. Γενικά στο σεξ έχει έντονη συμμετοχή και κουνιέται απο μόνη της με αποτέλεσμα όταν θέλεις να αναλάβεις ενεργό δράση και να καρφώσεις εσύ να μην επιτυγχάνεται ο συντονισμός.'Ετσι όσο την είχα απο πάνω μου την άφησα να κάνει αυτή παιχνίδι,χουφτώνοντας την και γλύφωντας το στήθος της και φιλώντας την.
Στο πισοκωλητό συνέχισε να κουνιέται αυτή μπρος πίσω,ενώ εγώ της χούφτωνα τα κωλομέρια και το γατάκι της απο κάτω.
Στο ιεραποστολικό το σεξ συνεχίστηκε με έντονη συμμετοχή απο μέρους της,ενώ εγώ την είχα αγκαλιάσει σφιχτά φιλώντας την και γλύφωντας την.Κατόπιν μου είχε ανοίξει τέρμα τις μπουτάρες της ενώ εγώ την κάρφωνα επιτυγχάνοντας στο σημείο αυτό και τον συγχρονισμό.
Για το φινάλε διάλεξα να τελειώσω στο κορμάκι της μιας και η κοπέλα δεν παρέχει τελειωτικό στο στόμα της.
Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι αρκετά πρόσχαρη,βιρτουόζα και τσαχπίνα, σχετικά νεαρής ηλικίας, με εμφανής απειρία στην πίπα και στο σεξ μιας και δεν συντονίζεται σωστά όμως αρκετά πρόθυμη στο να ευχαριστήσει τον πελάτη.Γενικά μπορώ να την χαρακτηρίσω παιχνιδιάρα στο κρεββάτι, επιδιώκοντας κατά κύριο λόγο να έχει αυτή τον ενεργό ρόλο.Την προτείνω προς δοκιμή σε όσους όμως επιθυμούν η κοπέλα να είναι κάπως ανώριμη στο κρεββάτι και να είναι του κεφιού.Εγώ θα την ξαναδοκιμάσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, sweeper και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού