Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τί έκπληξη αλλά συνάμα και τεράστια (κρυφή) ικανοποίηση για το θεάρεστο έργο μου, που τυγχάνει
αναγνώρισης απο μια κοπέλα των οίκων .
Εχω ξαναπάρει εύσημα πολλάκις στο πρόσφατο παρελθόν αλλά και παλαιότερα .
Ειναι σαν το συναίσθημα οταν συναντάς εναν καθηγητή σου μετα απο χρόνια στον δρόμο και του λές πόσο ευγνώμων είσαι για ότι είχες μάθει στο μάθημά του ΤΟΤΕ .
Στο δια ταύτα λοιπόν .
Ο χθεσινοβραδυνός προβληματισμός μου για το που θα πήγαινα να τον ενεθυλακώσω σήμερα κατέληξε σε ύπνο βαθύ .
Το πρωί σήμερα αφού έπραξα τα δέοντα περι ατομικής υγιεινής , κουμπωσα 1/2 γεννόσημο της Zandoz
και έφυγα για Ιάσωνος 36 οπου το τσουπωτό Μαράκι αποτελεί το στάνταρ μου τον τελευταίο καιρό.
Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο δέν γράφω κριτικές τελευταία . Θα κούραζαν .
Με το Μαράκι είμαστε σε "προχωρημένη σχέση εμπιστοσύνης" . Αυτό .
Μπαίνω μέσα , ηταν σε δωμάτιο . Σήμερα δουλευε μόνη . Μετά απο κανα οκτάλεπτο ο συναγωνιστής
έδινε ρεστα μέσα σκαμπιλίζοντας την κωλάρα της , κι αυτή μούγκριζε και μίλαγε με την χαρακτηριστική
υψίσυχνη φωνή της .
Γάμα το , λεω μέσα μου . Θα ερθω άλλη μέρα .
Εφυγα για το Μ.Α 15
Η τσατσα ανακοίνωσε 2 . Την Αννα απο Βουλγαρια που βγήκε πρώτη , ενα γκράννυ που θα το χτύπαγα ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ και την Βίκη που εχω προιστορία μαζι της .Ακομη ενα απο τα δικά μου στάνταρ .
Είχα πολυ καιρό να την πετύχω και να περάσω μαζί της .
Εχει βαλει κιλά αλλά ειναι τέζα το κορμί . Στρογγυλό πρόσωπο υπερκαμπύλες φοβερή ρώγα και απαλό δέρμα.
Βγήκε στο σαλόνι , κοιταχτήκαμε , σηκώθηκα την πλησίασα με φίλησε απαλά ..... η τστσά κοίταζε κι έλεγε κάτι που δέν θυμάμαι .
10 γιούρο στην τστσά , μπαίνω-γδύνομαι-ξαπλώνω .
Σε 5' ανοίγει η πόρτα .
Χαιρετισμός-χαμόγελα , ανέβηκε στο κρεβάτι . Εναγκαλισμός ανταλλαγή βλεμάτων ......
- Μου 'λειψες λέει με ζεστή φωνή . Το βλέμα της ηταν γεμάτο τρυφερότητα και ευγνωμοσύνη .
- Κι εμένα απάντησα ιπποτικά , δείχνοντάς της οτι την εκτιμώ και την σέβομαι σαν ανθρωπο .
Ξεκινήσαμε με φιλιά και αγκαλιές γονατιστοί .
- Να ξαπλώσω ? με ρωτά με προσδοκία ......
- Ναι , απαντησα μονολεκτικά .
Εκανα το καθήκον μου , "δουλεύοντας" με προσοχή και σεληνιαζόμενος απο τις αντιδράσεις της που ήταν gf προς εμένα .
Τελείωσε στο στόμα μου . Οποία χαρά ο Πρύτανης ! ! !
Γύρισα ξάπλωσα και μου έκανε τα δέοντα με ιδιαίτερο ζήλο .
Πέρασμα προφυλακτικού και μια σταση οπου και κατέθεσα .
Η τσατσα βάραγε την πόρτα 2-3 φορές . So fucking what !

Η κριτική δεν γράφτηκε για την κοπέλα , εξ 'άλλου εχω ξαναγράψει πάλι γα την Βίκη .
Ούτε για την ματαιοδοξία μου (την εχω χεσμένη) .
Γράφτηκε περισσότερο για να καταδείξω πως ΚΑΙ τα κορίτσια εχουν ένστικτο , αισθητική ......
μπορούν να εκτιμήσουν , άσχετα εάν είναι σε αυτή τήν δουλειά .
Δευτερευόντος να ψέξω τα δικά μας συναισθηματικά ΜΠΑΖΑ κάτι γκόμενες του κώλου και του μαύρου πυροβόλου που εχουν την ατάκα : δέν υπάρχουν άντρες , έτοιμη και την πετάνε ανα πασα ώρα και στιγμή
λές και είναι πορδή .
Εν κατακλείδι : Οσο υπάρχουν καλά και εργατικά κορίτσια θα τα στηρίζουμε για να παίρνουμε κι εμείς
εντόκως (αναγνώριση) την αντίστοιχη προσοχή , οση διάρκεια και εάν εχει . Από ένα 10λεπτο
μέχρι μιά-δυό ωρες .
Καλή συνέχεια συν-ταξιδιώτες συναγωνιστές και προσοχή στην υγεία μας και την ασφάλειά μας .
Τα σέβη μου στα μέλη
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.215
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, amjik, TEGE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2015
την καλησπέρα και τα σέβη μου κύριε πρύτανη Καπέλο
15 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα αγαπητέ rigormortis . Καπέλο
29 Δεκεμβρίου, 2015
Έξοχο! Καπέλο
T
TEGE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3