Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Κατερίνα είχα δει και ακούσει κάποια πράγματα...Ήθελα να την γνωρίσω και τα κατάφερα τη Κυριακή το απόγευμα...Βολτίτσα στη περιοχή κοιτώντας επιλεκτικά κάποια μαγαζιά ώσπου φτάσαμε στο παραπάνω....

Με το που την είδα πέρασα δωμάτιο...Μελαχρινή με ωραίο σώμα, με τατουάζ ωραία κατανεμημένα,μαλακό στήθος και έκφυλο πρόσωπο...
Αφού έδωσα το αντίτιμο στον κύριο της υποδοχής πέρασα στο δωμάτιο...Κάθισα λίγο έβγαλα τα ρούχα μου και ήρθε η Κατερίνα...Ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά στα όρθια με πιπίλισμα στο στήθος της και χάδια...Συνεχίσαμε στο κρεβάτι όπου της αφαίρεσα τα εσώρουχα.Να σημειώσω ότι φόραγε πολύ όμορφα εσώρουχα αρκετά σέξυ!!!
Συνέχεια με πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό με ωραίες κινήσεις της γλώσσας και αρκετά καλό σε διάρκεια...
Πρώτη στάση στο σεξ με την Κατερίνα από πάνω να ελέγχει την "κατάσταση"...Αλλαγή για πισωκολλητό όπου στήθηκε άψογα...Τέλος ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης η συμμετοχή της ήταν άψογη με αληθοφανείς αναστεναγμούς και όμορφες εκφράσεις...Κάθισε δίπλα μου για λίγο και μετά αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για την εμπειρία μου και γνωριμία μου με τη Κατερίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού