Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92427
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο παρα πολλα τηλεφωνηματα και sms τελικα την πετυχα.η αληθεια ειναι οτι ειναι κομματακι εως πολυ δυσκολη στην επικοινωνια αλλα σε αποζημιωνει αλλου ΜατάκιΜατάκι

μικροκαμωμενο μωρο απ αυτα που γουσταρω με τρελλα,ξανθο ωραιο μαλλακι,αδυνατο κορμι με ωραια φτιαγμενο 2-2,5 βυζι,μαλακο στην αφη,κωλαρακι σπεσιαλ κι ενα ομορφο προσωπο να συμπληρωνει την ολη εμφανιση.
κουβεντα στην αρχη σε πολυ καλα ελληνικα που γνωριζει για να σπασει ο παγος που λενε κι αμεσως αρχη του παιχνιδιου.

στοματικο ακα κατα τη γνωμη μου απο τα καλυτερα,με ενα καβλωτικο βλεμμα στα ματια που το κανουν ακομα πιο αισθησιακο.περασμα και ρουφηγμα κι απο την ευρυτερη περιοχη σε σημειο που η πρωτη καταθεση εγινε γρηγορα στο στομα της.Ντροπή
διαλειμμα για τσιγαρο απο μερους της και σοσιαλ που εδω η αληθεια ειναι οτι ξεφευγει λιγο αν την αφησεις.δεν εχει προβλημα ομως να καθισει παραπανω ωρα και να μη σου φαει χρονο στο τελος.με μενα ας πουμε εκατσε μιαμιση ωριτσα χωρις εξτρα χρεωση.
αρχη δευτερου γυρου με περιποιηση κι απο μερους μου,γλωσσοφιλα,γλυψιμο βυζου και αρχη παλι στοματικου απο μερους της.το μωρο ειπαμε το χει το στοματικο σε σημειο που να σκεφτεσαι να μεινεις να σε τελειωσει ετσι.με το ζορι κρατιομουν να μην τελειωσω.
αρχη αγωνος με cow και αργες κινησεις και γυρισμα σε λιγο σε reverse cow στον ιδιο ρυθμο.
μετα τη βαζω στα 4 στο κρεββατι κι εγω ορθιος να τη χτυπαω απο πισω.με καβλωτικα βλεμματα του μωρου ποτε-ποτε η καβλα ειχε φτασει στο ζενιθ και βγαζοντας το προφυλακτικο τελειωσα και παλι στο στομα της.
αποσυρθηκε για τα δεοντα,μπανακι αμφοτεροι και υποσχεση για ανανεωση του ραντεβου.

συμπερασματικα ηταν απο τις πιο καλες συνευρεσεις μου που θα επαναλαβω και παλι.η κοπελλα ηταν πολυ συμμετοχικη,καθαρη,με πολυ καλες υπηρεσιες και χωρις να κοιταει ρολοι ανταποκριθηκε αψογα.πολυ καλο στοματικο,ωραια στησιματα,καλο σοσιαλ αν και λιγο περισσοτερο απο οτι χρειαζεται,χωρις να τρωει χρονο ομως,αφου δεν ειχε προβλημα να καθισει περισσοτερη ωρα,λιγο δυσκολη στην επικοινωνια γενικοτερα αλλα αξιζε τον κοπο.

αυτα τα ολιγα και να ειστε καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.972
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, jimy.m., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Νοεμβρίου, 2015
Αποτυχημένη σιλικόνη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1