Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ελόνα απο Ρωσία είναι ολοκαίνουρια κοπέλα στην δουλειά γύρω στα 40,κοντή,αδυνατούλα αρκετά,με καστανόμαυρα μαλλιά προς το καρέ περίπου,μικρά χαλαρά στήθη με μεγάλες ρώγες σαν σταφύλι,ένα ελαφρό σημάδι απο τομή στο ύψος της κοιλιάς απο καισαρική.Εμφανισιακά σίγουρα θα συγκινήσει όσους γουστάρουν ώριμες,πετίτ και αδύνατες και σίγουρα δεν απευθύνεται για όλα τα γούστα. Το προσωπάκι της και το σώμα της το βρήκα πολύ καλό για τα δικά μου γούστα και το αμήχανο και κάπως ντροπαλό χαμόγελο της εκπέμπει κάποια γοητεία αναμφισβητήτως, για αυτό και έγινα καγκελάριος απο το σαλόνι μόλις την είδα.Στο πηγούνι της να προσθέσω φέρει και μία κρεατοελιά.
Αφού είπαμε μερικές κουβεντούλες απο το σαλόνι με την κοπέλα για το τι ακριβώς θέλω για να ζεστάνουμε το κλίμα ενστικτωδικά ήξερα ότι θα περάσω καλά γιατί υπήρχε η ανάλογη χημεία.Όταν η υπηρεσία μου είπε ότι είναι και εντελώς καινούρια και τώρα μαθαίνει την δουλειά της είπα ότι θα την εκπαιδεύσω εγώ και κατέβαλλα το αντίτιμο.
Το θετικό ήταν ότι ο οίκος είχε απόλυτη ησυχία μιας και δεν έμπαινε πελάτης και έτσι είχα όλο τον χρόνο και την άνεση με την κοπέλα να γνωριστούμε καλύτερα.
Η Ελόνα καταλαβαίνει πολύ καλά Ελληνικά και τα μιλάει καλά σχετικά.Μόλις μπήκε στο δωμάτιο μου χάρισε αυτό το ντροπαλό χαμόγελο της που μου είχε δώσει και απο το σαλόνι και αφού συστηθήκαμε την έφερα κοντά μου και αγκάλιασα το λεπτό κορμάκι της.Άρχισα να την γλύφω στο λαιμουδάκι της, στις μεγάλες πρησμένες θηλές της και να χαιδεύω το γατάκι της.Η κοπέλα ανταποκρινόταν ευχάριστα.Φιλάκια στο στόμα απέφυγε να μου δώσει ευγενικά.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και πήρε ένα μωρομάντηλο για να με καθαρίσει στο πέος και τους όρχεις κατόπιν υποδείξεως μου.Κατόπιν της είπα ότι επιθυμώ να με γλύψει για να με ατσαλώσει ακόμα περισσότερο και έτσι άρχισε να με γλύφει στον λαιμό μου,μέσα στο αυτί μου,στο στήθος μου και αφού της έδωσα το σήμα άρχισε να γλύφει και το καβλί μου περιμετρικά της βαλάνου σαν παγωτό.Εγώ της έβαζα δάχτυλο και αυτή άρχισε να ρουφάει το ατσάλινο κοντάρι όσο έφθανε με το στοματάκι της μιας και είναι λεπτής κατασκευής.Κατόπιν άρχισε να μου καραμελώνει και τους όρχεις.Την καθοδηγούσα να μου κάνει τσιμπούκι χωρίς χέρι,πως θέλω να με γλύφει και αυτή το έπρατε ως πρόθυμη μαθήτρια.
Την είχα καταβρεί μαζί της και της πρότεινα να περάσουμε στο 69 και αυτή πολύ πρόθυμα πήρε θέση και άρχισε να μου το γλύφει και να το ρουφάει όπως το γκρίλο την γρανίτα παγωτό με γεύση πορτοκάλι που τρώγαμε πιτσιρικάδες όσοι θυμάστε.Εγώ έγλυφα το μουνάκι της και του έβαζα και δαχτυλάκι και έκανα και ένα πέρασμα απο το κωλοτρυπιδάκι της το οποίο και ήταν ελαφρώς δουλεμένο.Είχε πάρει αρκετά καλή θέση ώστε να μου επιτρέπει και να την βλέπω καθώς έπαιρνε τον πούτσο μου στο στόμα της.
Αφού την απόλαυσα ικανοποιητικά της είπα να περάσουμε και στο κυρίως πιάτο.Πέρασε την καπότα και ανέβηκε πάνω μου.Επειδή είναι ντελικάτη και το μουνάκι της αρκετά μικρό αρχικά έκατσε σιγά σιγά και προσεκτικά πάνω στο κοντάρι μου και άρχισα να την γαμάω στην αρχή αργά και έπειτα λίγο δυνατότερα τόσο όσο να μην την πονέσω.Η κοπέλα βογγούσε ηδονικά και φαινόταν να το απολαμβάνει.Της είπα να έρθει πιο κοντά μου και να με γλύφει στο λαιμό και το αυτί και αυτή ως πρόθυμη φελλάτρια το έπραξε.Αφού την απόλαυσα και σε αυτή την στάση ικανοποιητικά περάσαμε στο......
Πισωκολητό όπου και εκεί μπήκα αργά στο στενό της μουνάκι για να μην την πονέσω,η κοπέλα πήρε την σωστή στάση έτσι ώστε να με διευκολύνει και στις διεισδύσεις και στην θέα.Εκεί την κάρφωσα λίγο δυνατότερα με αυτήν να βογγάει απο κάβλα.Παράλληλα χάζευα την όλη φάση και απο τον πλαινό καθρέπτη.Κατόπιν προτροπής μου ξάπλωσε μπρούμητα με το εύπλαστο σώμα της φέρνοντας μου το μουνάκι της στην σωστή θέση για να μπορώ να το γαμάω άνετα.
Κατόπιν ξάπλωσε ανάσκελα και άρχισα να την πηδάω στην αρχή γονατιστός και έπειτα με πιο στενή επαφή με τα σώματα της γλύφωντας την στο λαιμό και ανταποδίδοντας και αυτή στο λαιμό και στα αυτιά μου.
Κατόπιν αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα ανάσκελα και την έβαλα να με γλύφει σε πούτσο και αρχίδια.Μιας και τελειωτικό στο στόμα ακόμα δεν κάνει αλλά είναι θέμα χρόνου πιστεύω της είπα ότι δεν θα τελειώσω στο σημείο αυτό και έτσι η Ελόνα έβαλε όλη της την μαεστρία στο γλύψιμο.
Για το φινάλε την ξάπλωσα ανάσκελα και παίζοντας με το μουνάκι της εκτόξευσα τόνους σπέρματος στο όμορφο κορμάκι της.
Στο σημείο αυτό την φώναξε και η υπηρεσία, ο χρόνος που έμεινα μαζί της στο δωμάτιο ήταν αρκετά ικανοποιητικός.Πήρα χαρτάκι και την σκούπισα απο τα φλόκια,αυτή με ρώτησε αν πέρασα καλά και αφού της είπα άψογα μου είπε ότι με ξαναπεριμένει.
Δεν δουλευει πάντως όλες τις ημέρες απότι μου είπε.
Την συστήνω ανεπιφύλακτα στο κατάλληλο κοινό μιας και είναι πολύ καλή και εξυπηρετική μέσα εφόσον της φερθεί και ο πελάτης κατάλληλα.Τονίζω ότι η κοπέλα επειδή είναι καινούρια θέλει καθοδήγηση για να αποδόσει. Επίσης τονίζω και πάλι για να μην με βρίζετε ότι η κοπέλα είναι για πολύ ειδικά γούστα και για σχετικά πιο έμπειρους παίκτες.Οι μοντελάκηδες καλό είναι να ψάξουν αλλού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελόνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2015
+1Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1