Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ελένη την γνωρίζω από την περίοδο που εργαζόταν σε στούντιο...Την έχω επισκεφτεί και εκεί αλλά και εδώ αρκετές φορές...Όπως έγραψα και στο τίτλο πρόκειται για σίγουρη επίσκεψη καθώς πάντα περνάω καλά κοντά της...

Στα προγράμματά της έχει αφαιρέσει το πρωκτικό γνωστό σε όσους γυρίζουν τη περιοχή...
Αφού είπαμε κανά δύο κουβέντες πέρασα δωμάτιο...Καλός χώρος δε μπορώ να πω με τα απαραίτητα και σε γενικές γραμμές καθαρά...Μετά από λίγα λεπτά ήρθε για να ξεκινήσουμε.Έβγαλε το σουτιέν της και μου προσέφερε ισπανικό για λίγο...Έχει μεγαλούτσικο στήθος σχετικά και προσφέρετε για ισπανική περιποίηση...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Καλό σε γενικές γραμμές,βέβαια κάποτε είχε πιο καλή τεχνική και περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή κάτι το οποίο παρέλειψε στη πρόσφατη επίσκεψή...
Έναρξη στο σεξ και τέλος με μία και μοναδική στάση με την Ελένη από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς μέχρι να μας βρει το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μίας και ήταν περασμένη η ώρα μιλήσαμε αρκετά χωρίς πίεση...Με αποχαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλί...
Συμπερασματικά η Ελένη με άφησε ικανοποιημένο σε γενικές γραμμές,βέβαια έχω περάσει και καλύτερα μαζί της κάτι που με κάνει και την επισκέπτομαι...!

Αυτά για την Ελένη στη πρόσφατη επίσκεψή μου,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού