Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294637
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Κέλλυ την είχα γνωρίσει αρκετό καιρό πριν αλλά δεν έμπαινα δωμάτιο...Όλο όποτε πήγαινα είχε κόσμο με αποτέλεσμα να διστάζω να την γνωρίσω καλύτερα...Να λοιπόν που δόθηκε η ευκαιρία και πριν από λίγες μέρες πέρασα δωμάτιο...

Όμορφη κοπέλα ξανθιά με ωραίο σώμα.Ήρθε γυμνή στο σαλόνι και με πήρε από το χέρι κατευθείαν για το κρεβάτι...Ξεκίνημα στα όρθια με γλωσσόφιλα και τριψίματα.Συνέχεια με αρκετό "πάθος" στο κρεβάτι περνώντας μου το προφυλακτικό!Έναρξη στο στοματικό,άψογο με καλή τεχνική και σωστή χρήση της γλώσσας με πέρασμα και από τα @@@κια...
Σεξ σε διάφορες στάσεις,πρώτα από πάνω,μετά στα πλάγια αλλαγή για πισωκολλητό.Μικρή διακοπή για κάποια φιλιά και ολοκλήρωση της συνεδρίας με ιεραποστολικό...

Κάθισε δίπλα μου λίγο μιλήσαμε και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.
Η Κέλλυ αποδείχτηκε πάρα πολύ καλή επαγγελματίας και τη συνιστώ ανεπιφύλακτα σε κάποιον βέβαια που του κάνει το "κλικ" η γενική εμφάνιση της...


Αυτά για την εμπειρία μου με τη Κέλλυ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού