Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

τσατσά: "δοκίμασέ την και δε θα χάσεις , πίστεψέ με"...
"γιατί όχι" σκέφτηκα , ήμουν ζαλισμένος απο την εφημερία , ημικαυλωμένος και δε θα με χάλαγε λίγο ευφοριστικό με την χρήση οποιοδήποτε σώματος , το οποίο εν προκειμένω φαινόταν δεκτικό αν και όχι τόσο όμορφο...
...ξανθιά μετρίου προσωπείου με ικανοποιητικές καμπυλότητες , λίγα πιασιματάκια κανονικού ύψους λευκής επιδερμίδας, ρουμάνα άνευ γνώσης ελληνικών αγγλικών...
η αλληλουχία της παράτριψης ήταν: φιλοφρονήσεις με τη γλώσσα του σώματος ,μέχρι να αποσπάσω χαμόγελο και δεκτικότητα --> εκατέρωθεν τραχηλικά και παρειακά φιλάκια-->εκατέρωθεν μαστολειχίες-->
τοποθέτησή της σε ύπτια θέση και κατιόντως λειχία στο σώμα της μέχρι το αιδοίο--> με το δάχτυλο μου απαγόρευσε την λειχική προσβαση στο αιδοίο της αλλά σιγά σιγά οι αντιστάσεις κάμφθηκαν και είχα την ευτυχία να απολαύσω λειχικά αυτό το υπέροχο εύοσμο σεμνό αιδοίο με τα διακριτικά ρόζ χειλάκια (πραγματικά πολύ ωραίο μουνάκι!) --> ρομαντικά γλωσσόφιλα--> ήπια παράτριψη των γυμνών γεννητικών μας οργάνων (όχι διείσδυση απλά εξωτερική παράτριψη) --> πεολειχία --> λίγη ακόμα μαστολειχία και αιδοιολειχία--> ιεραποστολική γάμευση -->κυνική γάμευση-->συμμετοχή στην κορύφωση--> σπερματέκκριση -->απεμπλοκή-->έκκριση οπιοειδούς.
...δεν ξέρω τι άλλο θα μπορούσε να ζητήσει κανείς απο ένα 10ευρω ποντάρισμα και απο μια εφάπαξ επαφή μια γυναίκα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, dmtrsxxx

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2015
(.......) αλλά σιγά σιγά οι αντιστάσεις κάμφθηκαν .....
Δεν έχω καλύτερο απο τούτο !!!!!!!!!!!!!!!
Τι μου θυμίσατε Sir rigormortis . . .
Καπέλο

10 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είμαι όλος αυτιά ! Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2