Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ

Σάββατο 08/08/2015: Ξενοδοχείο Lacoba – Candy: Ελεύθερο στοματικό, χύσιμο στο πρόσωπο, νορμάλ σεξ (δεν τελείωσα δεύτερη φορά).
Φυλής 65Α – Εμμανουέλλα: Νορμάλ σεξ.
Κασσάνδρας 3 – Λάουρα: Νορμάλ σεξ.
Λ. Αθηνών 373 – Μαρίνα (Σέρβα): Νορμάλ σεξ, πρωκτικό.
Κυριακή 09/08/2015: Βέργας 3 (πάνω) – Αλίσια: Ελεύθερο στοματικό, νορμάλ σεξ, την έχυσα στο στόμα.
Δευτέρα 10/08/2015: Βέργας 6Α – Εύα: Ελεύθερο στοματικό, νορμάλ σεξ, την έχυσα στο στόμα.
Τρίτη 11/08/2015: Φωκαίας 27Α – Πάολα: Ελεύθερο στοματικό, πρωκτικό.
Τετάρτη 12/08/2015 : Κωνσταντινουπόλεως 94 – Νικολέτα: Νορμάλ σεξ, την έχυσα στα βυζιά.
Λ. Κηφισού 60 – Λίλυ: Νορμάλ σεξ, την έχυσα στα βυζιά.
Φωκαίας 27Α – Χριστίνα: Ελεύθερο στοματικό, πρωκτικό, χύσιμο στο πρόσωπο.
Πέμπτη 13/08/2015: ΡΕΠΟ
Παρασκευή 14/08/2015: Διδύμου 18Α – Αλιόνα: Ελεύθερο στοματικό, την έχυσα στο στόμα.
Πιπίνου 65Β – Μαρία: Ελεύθερο στοματικό, νορμάλ σεξ, πρωκτικό.

Έχω χάσει πλέον την ψυχή μου. Το πισωγύρισμα που έκανα το φετινό καλοκαίρι, με έφερε αντιμέτωπο με παλιούς φόβους και ανασφάλειες, τις οποίες νόμιζα ότι είχα ξεπεράσει.
Όμως, τα σκοτεινά εκείνα χρόνια ξαναγύρισαν για να μου θυμίσουν ότι τίποτα δεν είχε αλλάξει και ότι κάποια στιγμή το παρελθόν επιστρέφει για να σε εκδικηθεί.
Έξω κάνει φοβερή ζέστη, εγώ βρίσκομαι στο δωμάτιο ανήμπορος, όχι μόνο να γράψω, αλλά να κάνω το οτιδήποτε.
Έχω αρχίσει και αλλάζω μορφή. Νιώθω βαρύ το σώμα μου, τα γαμψά μου νύχια έχουν μεγαλώσει και στο δέρμα μου διακρίνω φολίδες. Από τους πόνους στο κεφάλι και την πλάτη, νομίζω πως είναι θέμα χρόνου να φυτρώσουν κέρατα και φτερά νυχτερίδας.
Διστάζω να κοιτάξω το είδωλό μου στον καθρέπτη, καθώς φοβάμαι για αυτό που θα αντικρύσω. Αναθαρρώ, παίρνω μια βαθειά ανάσα και κοιτάζω: Ένα μίγμα ανθρώπου και κτήνους, ένα παράξενο πλάσμα, που δεν κατάφερε ποτέ να αιχμαλωτίσει η φαντασία του κόσμου ή να ονειρευτεί η φιλοσοφία του ανθρώπου.
Βυθισμένος στην θλίψη, χαμηλώνω το βλέμμα και επιστρέφω στις μαύρες σκέψεις μου. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να διηγηθώ την ιστορία, ψελλίζοντάς την, στον πιστό Αβορίγινα υπηρέτη μου, ώστε να την συντάξει για λογαριασμό μου και να σας την παραδώσει.
Σαν πραγματικός συναγωνιστής και γνήσιο μέλος, είμαι υποχρεωμένος, όχι μόνο να ενημερώσω, αλλά και να δώσω έμπνευση στην υποκουλτούρα που έχει επικρατήσει ολοκληρωτικά σε αυτό το site. Υποχρέωση και όρκος μαζί, να κάνω το πιο επικίνδυνο πράγμα στον κόσμο: Να πω την αλήθεια.
Μετά την απολαυστική πίπα, μετά χυσίματος στο στόμα της Αλιόνας, πήρα τον δρόμο της επιστροφής για το σπίτι. Γυρίζοντας πίσω, ξέχασα ότι ήθελα να αγοράσω κάτι από το κέντρο και με αφορμή αυτό, επέστρεψα ξανά στα γνωστά σοκάκια, καθώς, ναι μεν είχα ξεκαυλώσει, παράλληλα, όμως, εξακολουθούσα να είχα ανάγκη να κάνω πρωκτικό έρωτα, εκείνο το απόγευμα.
Γυρίζοντας όλη την Φυλής, από άκρη σε άκρη, κατέληξα στο μπουρδέλο επί της Πιπίνου 65Β. Ένα σπίτι, στο οποίο είχα περάσει μόνο μία φορά στην καριέρα μου.
Η τσατσά μου παρουσίασε δύο κορίτσια, μια ξανθιά πατσαβούρα και την Μαρία, μια νεαρή μελαχρινή Ρουμάνα, με μέτριο σώμα, η οποία έμοιαζε λίγο με την Κιμ Καρντάσιαν στο πρόσωπο, μιλούσε λίγα ελληνικά και πρόσφερε φουλ πρόγραμμα. Όταν βγήκε στο σαλόνι δεν φορούσε εσώρουχα, αλλά μπλούζα και μίνι φούστα, πράγμα παράξενο για πόρνη μπουρδέλου.
Βγήκα για να δω κάποια άλλη κοπέλα, σε ένα άλλο σπίτι και τελικά επέστρεψα πάλι, όπου έδωσα το 20ρικο για να περάσω με την Μαρία.
Την περίμενα γυμνός στο κρεβάτι, κοιτάζοντας αν υπήρχαν διαθέσιμες τρύπες, για μπανιστήρι, στην ξύλινη πόρτα που χώριζε το διπλανό δωμάτιο.
Έπειτα από λίγα λεπτά αναμονής ήρθε η Μαρία και αφού ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες γνωριμίας, ξεκίνησε τον αγώνα αρχίζοντας να με γλύφει στο στήθος και να μου δαγκώνει δυνατά τις ρόγες, σε σημείο να πονάω.
Στην συνέχεια άνοιξε το προφυλακτικό και πήγε να μου το περάσει στο πέος. Της είπα ότι η υπηρεσία με ενημέρωσε για φουλ πρόγραμμα και η Μαρία μου απάντησε ότι το πρόγραμμα είναι φουλ, αλλά χωρίς ελεύθερο στοματικό.
Δεν έδωσα συνέχεια και την άφησα να το περάσει, όπου ξεκίνησε ένα καλό τσιμπούκι, χωρίς γλείψιμο αρχιδιών. Μόνο όταν της το υπόδειξα έβγαλε την γλώσσα και τα πέρασε ένα ελαφρύ πινέλο, λες και έβαφε φιγούρες στατικού μοντελισμού, σε κλίμακα 1/35.
Την γύρισα για ιεραποστολικό και άρχισα να την γαμάω δυνατά, δίνοντάς της και κάποια φιλιά. Αυτή βογκούσε δυνατά και απέφευγε να με φιλήσει. Μετά από αρκετά σπρωξίματα και άλλα τόσα βογγητά πόνου, της είπα να γυρίσει και να στηθεί για πρωκτικό, όπου της τον έβαλα και άρχισα να την καρφώνω δυνατά.
Το προφυλακτικό δεν το είχε βάλει ολόκληρο στον κορμό του πέους και φαίνονταν ότι θα έβγαινε, κατά την διάρκεια του σεξ. Ξαφνικά σταμάτησα, βγήκα από μέσα της, έβγαλα την καπότα και πήγα να της τον καρφώσω ακάποτα.
Το "δόρυ" σταμάτησε λίγα εκατοστά πριν παραβιάσει την σούφρα, καθώς επικράτησε η λογική, πως πρέπει να προσέξω την υγεία μου.
Αυτή αναστατώθηκε και εγώ της είπα ότι και καλά έσπασε το προφυλακτικό. Πήγα να πάρω δικό μου, από το τσαντάκι, αλλά μου είπε όχι. Πήγε στον νιπτήρα, γέμισε με νερό την καπότα, για να μου δείξει ότι δεν έσπασε.
Εντάξει λέω, έχω δικά μου, αλλά αυτή επέμενε και πήγε πάλι στον νιπτήρα, έπλυνε με σαπούνι το προφυλακτικό και μου το πέρασε ξανά.
Επιστροφή για πρωκτικό πάλι, όπου την γαμούσα βίαια από τον κώλο για αρκετά λεπτά, ενώ αυτή βογκούσε, χωρίς να δυσανασχετεί σε κανένα σημείο, κατά την διάρκεια του σοδομισμού.
Αφού έχυσα δυνατά, μέσα στον κώλο της, σηκωθήκαμε και σχολιάσαμε το περιστατικό με το προφυλακτικό. Αυτή ντύθηκε, με χαιρέτισε και έφυγε. Εγώ, αφού πλύθηκα στον νιπτήρα, ντύθηκα και κατευθύνθηκα προς την έξοδο, με αργά βήματα, καθώς τα πόδια μου έτρεμαν από το δυνατό πρωκτικό σεξ που προηγήθηκε.
Φεύγοντας, στην έξοδο, είδα τρεις πιτσιρικάδες μαθητές δημοτικού, με έναν από αυτούς να είναι αράπης, οι οποίοι προσπαθούσαν να πάρουν θάρρος για να μπουν μέσα στο μπουρδέλο.
Θυμήθηκα πως και εγώ ήμουν κάποτε στην θέση τους, χαμογέλασα, κοίταξα με μια κρυφή ελπίδα προς τον ουρανό, άνοιξα τις φτερούγες μου και πέταξα ψηλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2015
Το ξεκωλιασες το πουτανακι....!!!!!!!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

Μπραβο φιλαρακιΝαι!Ναι!Καπέλο
20 Αυγούστου, 2015
Λεπτομερης και γλαφυρη περιγραφη. Ευγε!
20 Αυγούστου, 2015
Ε ρε τρέλλλλα που κυκλοφορεί !!!!
20 Αυγούστου, 2015
Προσκύνημα
23 Αυγούστου, 2015
Υπαγετε εις το Δρομοκαιτειον ταχεως!
30 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+1 Σε οποιον καταλαβε την εισαγωγη κ τον επιλογο.Τελικα αφου διαβασα την κριτικη,αφεθηκα στην πολυποθητη ληθη που τοσο σπλαχνικα προσφερει το οπιο.Ξαπλωσα στον καναπε μου τραβωντας βαθιες ρουφηξιες απο την πιπα μου,και πριν βυθιστω,ακουγα την βαρια ξυλινη εξωπορτα να συνθλιβεται απο το μη ανθρωπινο χερι της φρικης που με καταδιωκει.Ερχονται...
31 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εμείς τι κάνουμε για να τους αντιμετωπίσουμε;
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποιους?
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8