Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν είναι παίξε-γέλασε το κορίτσι. Αλλά "λίρα 100" θα γίνει μόνο όταν ρίξει την τιμή στο 10-15ευρω...
Τόσα αντικρουόμενα είχα διαβάσει εδώ και θέλησα ιδίοις όμασι να επαληθεύσω, ή αμφισβητήσω.
Στη τελική, δεν είναι υποκειμενική η πραγματικότητα. Καμιά πραγματικότητα. Πόσο μάλλον η μπουρδελιάρικη πραγματικότητα. Υποκειμενική μπορεί να είναι η άποψη για τη ομορφιά/ευμορφιά/ωραιότητα της γυναικός, αλλά η άποψη για το χώρο/τιμή/υπηρεσίες, όχι.
Λοιπόν το μπουρδελο αυτό είναι σε μεσαίο προς χαμηλό επίπεδο ως χώρος. Η κυρία της υποδοχής (τσατσά) ευγενέστατη -από καρδιάς- και γι αυτό συμπαθής. Πριν μπω, καθάρισε πολύ καλά ...κι άλλαξε σεντόνι. Είχα δει την Μόνικα πλήρωσα το 20ευρω και πέρασα. Κλιματισμός και ρυθμιζόμενος σε ένταση φωτισμός, τον οποίο άνοιξα στο τέρμα.
Ήρθε το μέτριας ομορφιάς κορίτσι φρεσκοντουζαρισμένο σε περίπου 10λεπτά. Είναι Ρουμάνα περίπου 25χρ. και μιλάει Ελληνικά. Αρχίσαμε τα χάδια σε όλο το σώμα και διαπίστωσα έναν ιδιότυπο αισθησιασμό στο κοριτσι. Απέφυγα γλωσσόφιλα κι έγλειψε λαιμό, στήθος, κοιλιά, χωρίς να σταματήσει στιγμή τα χάδια με τα χέρια της. Στο πούτσο έκανε τα πάντα με το στόμα της. Φιλιά, ρουφήγματα, γλυκές δαγκωματιές, χτύπημα στη γλώσσα κι η ευρυτερη περιοχή δεν έμεινε παραπονεμένη. Τα μπαλάκια μου "μούλιασαν" στο στόμα της. Πέρασα το πούτσο μου στα βυζιά της για σύντομο ισπανικό κι όταν έφτανε στο στόμα της τον φιλοέγλειφε!! Μπήκα μέσα της ιεραποστολικά κι Μόνικα έβγαζε αληθοφανείς χαμηλής έντασης καυλοκραυγούλες... Βγήκα και τον έβαλα στη στο λιπασμένο κωλί της. Καλή αίσθηση! Οι κραυγούλες της αυξήθηκαν σε ένταση κι έδειχνε να το απολαμβάνει. Μετά από 25-30 ωθήσεις, χωρίς να βγω, τη γύρισα πλάγια κι τα έδωσα ΟΛΑ!Της γάμησα πολύ δυνατά το κώλο κι έχυσα μουγκρίζοντας κάθιδρος. Αφαίρεσε τη καπότα με χαρτί, φίλησε το ψόφιο μου πουλάκι τρυφερά με χιλιοευχαρίστησε κι αποχώρησε.
Μπράβο σου κορίτσαρε!!

Υ.Γ: Λόγω moto 10άρι στο πάρκινγκ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού