Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από μεταμεσονύκτια βόλτα στα στενά του Μεταξιού αποφάσισα να τιμήσω την Μπιάνκα.

Ο συμπαθέστατος και ευγενικός τσάτσος ανακοίνωσε στην ουσία απλό πρόγραμμα + 69 (το οποίο και δεν τιμήθηκε) και επίσης ενημέρωσε πως η κοπέλα είναι καινούργια.

Ο λόγος που τιμήθηκε η Μπιάνκα ήταν η εμφάνιση της η οποία εμένα προσωπικά μου θύμισε την Καλίσι από το Game of Thrones. Είναι ξανθιά και μικροκαμωμένη, πολύ γλυκό αθώο προσωπάκι με ένα μικρό βυζάκι στο 1 με 1,5.

Η Μπιάνκα έκανε λοιπόν την εμφάνιση της στο δωμάτιο μετά από 10 περίπου λεπτά καθώς προηγείτο άλλος συναγωνιστής. Μου ρίχνει ένα αμήχανο χαμόγελο και μου λέει "Γεια σας". Εκ των υστέρων κατάλαβα πως το "γεια σας" πρέπει να είναι το μόνο που ξέρει από ελληνικά.

Στα της πράξης. Κανένα μα κανένα προκαταρκτικό και ξεκίνημα πίπας με προφυλακτικό σε απελπιστικά πεσμένο μόριο. Η πίπα της είναι πολύ κακή. Μονότονη και τυπική χωρίς ούτε καν να μπορεί να συντονίσει το στόμα της με το χέρι της. Παρ'όλες τις αντιξοότητες έφτασα σε πλήρη (;) στύση και της ζήτησα να ανέβει από επάνω. Με κοίταξε με βλέμμα γεμάτο απορία οπότε αναγκάστηκα να της δείξω με τα χέρια. Σε εκείνο το σημείο ήμουν πλέον σίγουρος πως δεν καταλαβαίνει λέξη ελληνικά οπότε οι χειρονομίες ήταν μονόδρομος αν ήθελα συνεννόηση.

1η στάση λοιπόν με Μπιάνκα να ιππεύει άτεχνα, βάζοντας κόντρα με τα χέρια της στο στήθος μου και να κρατάει απόσταση. Δεν γινόταν δουλειά έτσι οπότε προσπάθησα να της εξηγήσω να έρθει δίπλα μου ώστε να την πάρω στο πλάι. Μέχρι να γίνει αυτό, καθώς υπήρχε το πρόβλημα της συνεννόησης η στύση που απέκτησα με τόσο κόπο, χάθηκε. Ψευτογαμήσι λοιπόν στο πλάι με μισοσηκωμένη πούτσα και μικρά βογγητά από τη μεριά της. Τέλος, της ζήτησα να έρθει στα 4 όπου έκανε ένα κακό στήσιμο, καμπουριάζοντας. Σφυροκόπημα για λίγα λεπτά με συνέχεια των διακριτικών βογκητών από μεριά της. Για να τελειώσω της ζήτησα να μου τον παίξει (με προφυλακτικό) χουφτώνοντας τα νεανικά βυζάκια της. Ακόμα και στην μαλακία ήταν άτεχνη οπότε ανέλαβα δράση εγώ. Συμμετείχε όμως βοηθώντας με να έρθει το τέλος χαϊδεύοντας με και ψευτογλύγοντας με.

Εν κατακλείδι. Στα μείον: έλλειψη επικοινωνίας, έλλειψη εμπειρίας, έλλειψη προκαταρκτικών. Έδειχνε σαν να είναι η πρώτη της μέρα στη δουλειά. Στα συν: απίστευτη ομορφιά για τα δικά μου γούστα, καθαρό κορμί (όσο μύρισα), σφιχτό και απαλό κορμάκι με νεανικό στητό μικρό βυζάκι. Φιλότιμη και δεν έδειξε να φέρνει αντίρρηση σε κάτι.

Πιθανότατα θα την ξαναπροτιμούσα αλλά σε μέρα που θα έχω απίστευτες καύλες και θα παίρνω πρωτοβουλίες και δεν θα επηρεαστώ αρνητικά από την μη συμμετοχή της λόγω ντροπής/απειρίας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
Anakin1985
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
46
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2015
Συμφωνώ φίλος και επαυξάνω για την κρητική σου.Η γλυκιά αυτή κοπελίτσα ειναι ιδια με την καλισι και γιαυτο ειχα περασει.Για μενα μονο αμα θες να γαμήσεις την ψευτο-καλισι αξιζει για το γλυκο της πρόσωπο και τα ματάκια της.Στο δωμάτιο είναι βαρετή,και κλεβει.Και εγω με μαλακια έχυσα και την κοιτούσα βαθιά στα ματάκια της ζητώντας της να μου μιλήσει στα Ντοθρακι.
Αλλά μάταια...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1