Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο πολυ καιρο στα ιδια και τα ιδια (εμιλυ) και εχοντας περαση αρκετες φορες απο το συγκεκριμενο στουντιο χωρις ομως να με γεμιζει κατι ειπα να ξαναπαω.
Η κυρια της υποδοχης πολυ ευγενικη (οπως παντα οποιος και αν ειναι) περναω στο σαλονακι και περιμενο τιν κοπελα (μαρκελα) μολις την βλεπω κατι μου θυμιζει και μετα απο λιγο παει και φερνει τα γυαλια τισ απο μεσα αυτο ηταν τιν θυμομουν με γυαλια.
Να μην τα πολυλογο πολυ ζεστη και βουρ για το δωματιο πολυ καθαρος χωρος με πετσετουλα σε ζελατινα μπανιο κτλ...αφου περιμενα 5 λεπτα μπαινει μεσα πραγματικα πολυ ωραιο προσωπο και ωραιο βυζακι (σιλικονατο) αρχιζει το φιλια παντου κατεβαινοντας προς το επιμαχο σημειο οπου δεχθηκε τιν καταλληλη περιποιηση με deep throte ball licking και αλλα τετοια βαζει το καπελο στο εργαλιο και αρχιζουμε με ιεραποστολικη μιλωντας μου συνεχεια σκισε με ποιο δυνατα και τετοια παρομοια αλλαζουμε 2-3 στασεις και αυτο ηταν.
Μεγαλη εντυπωση μου εκανε που μου ειπε ευχαριστω βγαινοντας δεν μου εχει ξανασυμβει.
Η τιμη ηταν στα 40ευρω συν 10ευρω(τα οποια και εδωσα) διαλεγες ελευθερο στοματικο η μασαζ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
spyrosxj
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού