Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823746
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο βραδυ μετα απο βολτιτσα αποφασισα να επισκεφτω το οριενταλ μιας και ημουν κοντα αποφασισα να το επισκεφτω για να τελειωσει ομορφα το βραδυ μου.επελεξα τη τζοβαννα απο τις κοπελες μιας και ηταν τρελλη καυλα.προσωπο αγριο και ομορφο συναμμα κορμαρα και στηθος 3 με 3μιση.περασμα με απλο προγραμμα ανεβηκα στο δωματιο νομιζω στο 4 δε θυμαμαι ακριβως.μετα απο κανα 10 λεπτο ερχεται η κοριτσαρα ξαπλωνει μαζι μου και με αρχιζει σε χαδια αλλοτε απαλα και αλλοτε πιο αγρια,μετα απο λιγο καθως μου ειχε γινει πετρα μου ξεκιναει μια πιπα θεικη με φτυσιματτα χτυπηματα στις βυζαρες της με τον πουτσο μου......αγρια πραματα που εμενα με καυλωσε πολυ.στα υποψιν οτι εχει πολυ απαλο δερμα κατι που εμενα με τρελλαινει στις γυναικες.μετα απο λιγο ανεβηκε απο πανω μου λυσσοντας πανω στον πουτσο μου για αρκετη ωρα μεχρι που τη γυρισα στα 4 για να τελειωσω ετσι μιας και εχει τρελλη κωλλαρα.δεν αντεξα πολυ μιας και αυτη εκανε την πιο πολλη δουλεια καθως σφυροκοπουσε τον πουτσο μου μονη της και τελειωσα με απιστευτη ηδονη.....

Η κοπελα απο εμφανιση ειναι μουναρα και στο δωματιο ξερει πολυ καλα τι πρεπει να κανει για να τρελλανει κοσμο.....καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού