Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη αρχικά για το πάνω μαγαζί, αλλά δυστυχώς 10 η ώρα και έκλεινε το μαγαζί κι έτσι πήγα στο κάτω ... εκεί μου ανοίγει την πόρτα η Κρίστυ, είναι άνω των 30 έως 40 την κάνω, ξανθιά με ραγάδες στο σώμα της, μεγάλα μαστάρια. Η έτερη κοπέλα η Σοφία ήταν δωμάτιο, κάθομαι λίγο στον καναπέ και έβλεπε την Mia Malkova σε μια τσόντα που έπαιζε ... ώσπου λέω στην Κρίστυ πως θα μπω μαζί της στα 20 ευρώ.

Κάνω το μπανάκι μου και τσουπ έρχεται η κοπέλα αφού είχα κλείσει το κλιματιστικό για να μην κρυώσω ύστερα από το μπάνιο. Ξεκινάμε μια τυπική κουβέντα και ξεκινάμε φιλιά και μπαλαμούτι στο κρεβάτι. Αφού είχα καυλώσει αρκετά με ξαπλώνει και αρχίζει να με φιλάει-δαγκώνει στις ρόγες μου. Μου περνάει καπότα και ξεκινάει ένα ωραίο τσιμπούκι, χωρίς χέρι, βαθύ με γλουπ-γλουπ, ρούφηγμα στους όρχεις παρά τις τρίχες και φίλαγε και ανάμεσα στους όρχεις και στα πόδια γωνία, ενώ με τσίμπαγε παράλληλα στις ρόγες την κράτησε αρκετα την τσιμπουκοδρομία ... πήγε να με τελειώσει αλλά ευτυχώς. Την βάζω στα τέσσερα όπου την γάμησα για λίγο στο έτσι και μετα ιεραποστολικό που με το που μπήκα δεν άντεξα και τελείωσα ...

Πέρασα ωραία με το τσιμπούκι της, θα ήθελα να κρατήσω παραπάνω αλλά ήμουν φορτωμένος .. μιλήσαμε πολύ ώρα για διάφορα θέματα στο δωμάτιο και αποχαιρέτησε ...

Να είναι καλά, σίγουρα θα την ξανά τιμήσω καθώς είναι μιλφ του τύπου μου !!!

ΥΓ έχει εργαστεί σε μασάζ όπως και σε ντέλα γνωστά, όπως διδύμου, λελας καραγιαννη, αλκαμένους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2015
ΥΓ κάποτε ο Γεωργίου είχε πει για την Αλεξανδράτου https://www.youtube.com/watch?v=jIHo-0pz3RA σωστός όσο αναφορά το τσιμπούκι !!
03 Ιουλίου, 2015
H Xριστίνα του Λέλας και μετά Αλκ 117.. Πολυ ενδιαφέρον- ΕυχαριστουμεΧαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2