Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55832
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τυχαία ημερομηνία. Ήτανε η Ιζαμπέλα. Η εμφάνισή της σχετικά καλή τόσο για να με τραβήξει να μπω μέσα. Το δωμάτιο μικρό απλό ίσα ίσα για να γαμήσεις. Μπαίνει το μωρό με μωρομάντηλα λιπαντικό και καπότα. Εγώ ξαπλωμένος , πέφτει επάνω μου και μου δίνει τον λαιμό να τον γλείψω. Τις λέω τις ρώγες σου θέλω . Πιάνει τον πούτσο ο οποίος ήταν νεκρός και προσπαθεί να βάλει καπότα. Αφού την βάζει με ταυτόχρονο τσιμπούκι το οποίο ήταν μέτριο της ζητάω να χαϊδέψει τα @@ μου κάτι που μου αρέσει απίστευτα. Τελικά γίνεται τούρμπο. Τον κοιτάει και λέει big. Α λέω από μέσα μου ή μου λέει μαλακίες ή της αρέσουν τα μεγάλα. Τελικά εννοούσε big για το μουνάκι της. Αφού έβαλε ένα λίτρο λιπαντικό έκατσε για ιεραποστολικό όπου μπήκα με βία αφού κρατούσε κλειστά τα πόδια. Της έπιασα τα χέρια με το ένα χέρι με το άλλο της άνοιξα το ένα πόδι και καρφώθηκα Βογγούσε όχι από γκαύλα αλλά από πόνο. Ξενερώνω διότι μου λέει relax. Της λέω έλα στα 4. Εκεί αποφάσισα πως η άπειρη κοπέλα που δεν ξέρει να γαμιέται (άλλαξε επάγγελμα καλή μου ) έπρεπε να φάει ένα σκληρό και πρόστιχο γαμήσι με κωλοσκάμπληλα , βρίσιμο και πολύ ένταση αγνοώντας τις προσπάθειές να τραβηχτεί μπροστά. Αν και δεν πάω για τέτοιου είδους γαμήσι σε μπουρδέλα το ευχαριστήθηκα. Ήταν σαν μία ελαφριά αίσθηση βιασμού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού