Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Call-Girls 23874
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την περίμενα στο κρεβάτι να ετοιμαστεί και ερχόμενη με ρωτάει στο άσχετο...που στέλνεις μνμ;Στην γκόμενα;Απάντηση δεν πήρε και συνέχισε λέγοντας....εγώ είμαι η γκόμενα σου για την υπόλοιπη ώρα.Σωστή η Σαμπρίνα Μεγάλο χαμόγελο και ξεκίνησαμε τον αγώνα.
Ενεργή και καλή συμμετοχή με λόγια που έχω ξανακούσει.Προσαρμοστικότητα όσο μπορεί,μεγάλη διάθεση να ικανοποιήσει και ωραίο άνοιγμα και σήκωμα ποδιών στο ιεραποστολικό.Στο στοματικό της δεν βρήκα κάτι το ενδιαφέρον,βρήκα όμως ενδιαφέρον όταν κατέβηκε στα αρχίδια και πιο χαμηλά απο αυτά το οποίο το έκανε καλά!
Όπως σωστά γράφτηκε όποιος δεν την έχει συναντήσει και περιμένει να δει καμιά ντελικάτη και κλασάτη γκόμενα ας αλλάξει πλευρό.Μια χαρά ήταν η συμπεριφορά της και ξηγημένη αλλά προς την αντίθετη κατεύθυνση.
Με την τακουνάρα,το εφαρμοστό φόρεμα και το μακρύ μαλλί στην πόρτα μου φάνηκε αρκετά ελκυστική,όταν τα βγαλε και την παρατήρησα και σε πρόσωπο κατάλαβα ότι δεν έχω να κάνω και με κανένα μούνο.Νορμάλ κώλος,μεγάλο και μαλακό βυζί,ικανοποιητικό κορμί με περιθώριο βελτίωσης.
Εναλλακτική και αξιόλογη επιλογή σε περίπτωση στραβής,στησίματος,ανάγκη ξεμπουκώματος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού